طرح توجیهی ( بیزینس پلن ) شرکت بازرگانی – واردکننده مواد غذایی

خلاصه شرایط شرکت

شرکت ا.د.ز واردکننده مواد غذایی از سوئیس است . این شرکت با افزایش تقاضا بازار برای خرید محصولات خود روبرو شده است. میزان تقاضا استان تهران در ۲ سال اخیر نسبت به محصولات این برند ۲۲% افزایش‌یافته است. محصولات این برند بر پایه محصولات باکیفیت و قیمت متوسط به بالا تعریف‌شده است. این شرکت در سبد محصولات خود حتی غذای مکزیکی نیز دارد. شرکت ا.د.ز در بازار محصولات خود را در سطح خرده‌فروشی و عمده‌فروش توزیع می‌نماید.

بیانیه ماموریت

ماموریت ا.د.ز در تامین مواد غذایی از سوئیس برای استان تهران است. مدیر این شرکت، با توجه به سابقه و تجربه مناسب در واردات و خرده‌فروش مواد غذایی و ارتباط بسیار حرفه‌ای با شرکت‌های سوئیسی، اقدام به تهیه مواد غذایی باکیفیت برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان نموده است.

عوامل موفقیت

عوامل اساسی موفقیت برند ا.د.ز عبارت است از :

۱- ارائه مواد غذایی باکیفیت که مشابه داخلی ندارد. این موجب شده تا بازار نیچ را که در بیانیه ماموریت هدف‌گیری شده است، را بتواند به راحتی حمایت نماید.
۲- تحویل به موقع و قابل‌اعتماد. هدف شرکت ا.د.ز ، تحویل کالا بر اساس قول داده‌شده است. با توجه به ماهیت مواد غذایی و نحوه ترخیص محصولات، هرگز هیچ تاخیری ناشی از کمبود موجودی انبار را تحمل نمی‌نماید و همواره کالای کافی در انبار موجود است.
۳-تیم مدیریت متعهد است به ارائه خدمات حرفه‌ای بر اساس سفارش، ارائه صورت‌حساب دقیق و نظارت دقیق بر هزینه‌ها و دریافت مطالبات.

تماس با ما از طریق واتس آپ