طرح کسب و کار تجاری ( بیزینس پلن Business Plan ) شرکت تولیدکننده محصولات لبنی

برای تاسیس یک شرکت لبنی برای تولید شیر ، خامه ، ماست و هرانچه برای ایجاد ارزش افزوده بر شیرخام نیاز است. شرکت لبنیاتی شیردات برای راه اندازی یک شرکت جدید در حوزه تولید مواد لبنی نیاز خود به یک بیزینس پلن برای دریافت وام از بانک را اعلام نمود. مدیرعامل این شرکت با توجه به کمبود مالی، از تیم مشاوران مدیریت ایران خواست تا کمیپین تبلیغاتی شرکت را با حداقل سرمایه و حداکثر کارآیی طراحی نماییم.

بیزینس پلن طرح توجیهی شرکت لبنی Business Plan

 چرا یک شرکت تولید کننده مواد لبنی (تولیدی لبنیات) باید تاسیس شود؟

ما هر روز از مواد لبنی استفاده مینماییم. در اصل میتوان گفت که اکثر مردم در حال استفاده از شیر  و فرآورده های ان هستند. این نخستین دلیل برای فردی است که قصد ایجاد یک کسب و کار پیرامون صنعت لبنی دارد و از سوی دیگر درآمد آن نیز به صورت روزانه بدست خواهد آمد.

خلاصه کسب و کار

فرصتهای کسب و کاری بسیاری پیرامون صنعت کشاورزی و تولیدات لبنی وجود دارد. صنایع لبنی از جمله صنایع سوآوری است که هر روز روبه رشد است. با خلاقیت انسان ، تعداد محصولات این نوع محصولات روز به روز پیچیده تر میگردد. برخی شرکتها خود مالک مزارع پرورش گام شیرده هستند و شیر مورد نیاز خود را از مزرعه خویش تهیه مینمایند و برخی تنها خریدار شیر خام هستند و تنها فرآوری آن را انجام میدهند. بهای شیر خام بسیار متغیر بوده و این موجود نوسان در درآمد صنعت تولید لبنیات شده است. علارقم تمام نوسانات و تغییرات بازار، انتظار یک رشد قابل توجه در این صنعت وجود دارد. از آنجایی که این کسب و کار نیاز به سرمایه بالایی دارد، برنامه ریزی برای موفقیت آن بسیار پیچیده و مهم است. کشورهایی نظیر آمریکا ، ترکیه ، مصر ، چین ، آبمان ، هلند و آرزانتین دارای موفق ترین و روزآمدترین صنایع لبنی در دنیا هستند. در کشوری مانند آمریکا در حدود 43 هزار شرکت لبنی وجود دارد و در حدود 346 هزار نفر در آن مشغول بکار هستند.

محصولات پیشنهادی

شرکت لبنیاتی شیردات(سهامی عام) متعهد به تولید حجم بالای تولید شیر خام برای بازار ایران، عراق و افغانستان است. این شرکت تحت لیسانس یک شرکت سوئیسی ، فرآورده های خود را تولید و عرضه خواهد نمود.این شرکت با داشتن مزرعه پرورش گام و کارخانه تولید مواد لبنی، ترکیب متنوعی از محصولات را میتواند به بازار عرضه نماید :

  • پرورش و فروش گاو شیرده اصلاح شده
  • فروش شیرخام
  • فروش محصولات فراوری شده از شیر خام
  • فروش کود دامی

بیانیه چشم انداز

تبدیل شدن به برند اول بازار لبنی در کل منطقه خاورمیانه

بیانیه ماموریت

فروش شیر خام و محصولات لبنی در حجم بالا در ایران و کشورهای منطقه. ما با سرمایه انسانی و مالی قصد رقابت با بزرگان بازار ایران را داریم تا در کوتاه مدت برند اول ایران شویم.

Call Now Button
تماس با ما از طریق واتس آپ