طرح توجیهی خدمات آنلاین

طرح توجیهی خدمات آنلاین ( طرح توجیهی دفتر کار آنلاین ) برای شرکت ماجا تهیه شد .

شرکت ماجا یک شرکت استارت آپ کمپانی است که برای طراحی و معرفی برنامه‌های مدیریت کسب و کار به صورت آنلاین تاسیس شده است. ماجا با توانمندی های خود در حال معرفی محصولی تحت عنوان ” دفتر مدیریت آنلاین ” است که ایده آن را در آمریکا ثبت نموده است. دفتر مدیریت آنلاین به کسب و کارها و افراد حقیقی و حقوقی اجازه میدهد تا همه جا در دسترس باشند.طرح توجیهی خدمات آنلاین به دنبال بررسی آن است که آیا دفتر مدیریت آنلاین میتواند جایگزینی برای دفاتر فیزیکی موجود در بازار باشد. این شرکت برای تهیه بیزینس پلن ) طرح کسب‌وکار تجاری Business Plan خود به مراجعه نمود.

طرح توجیهی خدمات آنلاین دفتر مدیریت آنلاین دفتر کار آنلاین

دفتر مدیریت آنلاین ، همواره همراه شماست ، به صورت 24 ساعت ، در دسترس شماست و تمام خدمات آن بر بستر وب همیشه محیا است.این شرکت استارت آپ نیز مانند سایر شرکتها با ریسکهایی مواجه است. شرکت ماجا مانند تمام شرکتهای نوپا باید مورد استقبال و مقبولیت مردم قرار گیرد تا موفق شود.

این استارت آپ در تلاش است تا رویه ای نو در بازار و صنعت ایجاد نماید که بر اساس کشف و پاسخ به نیازهای مشتری است.ماجا به عنوان یک رقیب جدید و نوظهور در بین شرکتهای نرم افزاری خود را معرفی مینماید. بازار نرم افزار، با سرعت بسیار زیادی در حال رشد است. درآمد جهانی بازار نرم افزار تا سال 2021 به 485 میلیارد دلار خواهد رسید و تقریبا هر ساله 120% رشد دارد.

 شرکا ماجا با یک بودجه متوسط وارد بازار خواهد شد. پیش بینی نمودیم که این شرکت در سال اول بتواند ، میزان درآمد خود را تا 10 برابر افزایش دهد. پیش بینی میشود که پس از شش ماه اول فعالیت ، رشد به سود برسد.

ماموریت :

ماموریت ماجا ، تهیه سیستم دفتر کار آنلاین است که در جهت ایجاد رابطه بین کارکنان با دفتر مرکزی در نقاط متفاوت جهان است.

خلاصه شرایط کار :

شرکت ماجا در سال 2016 تاسیس شده است که به بر نرم افزاری سرمایه گذاری نموده است که هدفش ایجاد ارتباط و دسترس قرار دادن دائمی کارکنان است. این شرکت توسط آقای ک.ل.ی در آمریکا تاسیس شده است.

ریسک‌های مالی :

ما ریسکهای مرتبط با بازار و صنعت را برای طرح توجیهی خدمات آنلاین بررسی نمودیم.

  • ریسک استارت آپ : شرکت با ریسکهایی روبرو است که یک شرکت استارت آپی با ان روبرو است. اعتقاد بر این است که شرکت میتواند بر این ریسکها غلبه نماید و به سرعت ارتباط و علاقه را بین مخاطبین ایجاد نماید.
  • ریسک امینتی : زمانی که پای اطلاعات در میان است ، امنیت نیز بسیار مهم میشود و یکی از ریسکهای مطرح شده و مهم در طرح توجیهی خدمات آنلاین است، اما تمامی گزینه های امنیتی موجود در بازار برای آن در نظر گرفته شده است و روشهای اختصاصی امنیتی نیز پیش بینی شده است .
تماس با ما از طریق واتس آپ