طرح توجیهی شرکت مشاور مهندسی

طرح توجیهی شرکت مشاور مهندسی ال.تی.اس به تیم مشاوران مدیریت ایران ارجاع شد . این شرکت قرار است تا در سه کشور ایران ، آلمان و امارات 3 شعبه مهندسی مشاور تاسیس نماید. طرح توجیهی  ( بیزینس پلن ) Business plan  این شرکت خدمات مشاور مهندسی به دنبال توجیه این شرکت در هر سه کشور به صورت مجزا و به سه زبان انگلیسی ، آلمانی و فارسی است که باید تحلیل های بازاریابی ، فروش ، مالی ، ریسک ، سرمایه گذاری و فنی این طرح را بر طبق آخرین اطلاعات در خصوص اتحادیه اروپا ، ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس را به صورت مستقل از یکدیگر به یک طرح توجیهی BP تبدیل نماید. برای این منظور ما از استاندار 36 مرحله ای برای این کار استفاده نمودیم.

طرح توجیهی شرکت مشاور مهندسی مشاوره تهیه طرح توجیهی بیزینس پلن business plan

مشاوره مهندسی چیست ؟

مشاوره مهندسی  یک خدمت حرفه ای است که تخصص مستقل را در زمینه های مهندسی، علوم و حوزه های مرتبط با دولت، صنایع، توسعه دهندگان و شرکت های ساخت و ساز فراهم می کند.

یک مشاور مهندس کیست؟

مهندسان در شرکت مشاور مهندسی تقریبا از هر رشته و تخصص حضور دارند. از این مهندسان اغلب تحت عنوان مهندسان مشاور یاد می‌شود و آنها در تیم های پروژه مشارکت می کنند تا به شرکت‌های مشاور مهندسی کمک کنند تا خدماتی را به مشتریانشان ارائه کنند.

چشم انداز جهانی در خصوص بازار خدمات مشاور مهندسی

تحلیلگران تحقیقات بازار پیش بینی می کنند که بازار جهانی برون سپاری خدمات مهندسی در طول این دوره پیش بینی شده بطور مداوم رشد داشته باشد و یک نرخ رشد ترکیبی سالانه (CAGR) تقریبا 26 درصدی را تا سال 2020 اعلام کند.

ساختار خدمات مشاوره مهندسی

ساختار خدمات مشاوره مهندسی مشاوره ممکن است محدود به بازدیدهای گاه به گاه و شرایط خاص قراردادی باشد. به طور معمول، این خدمات مشاور مهندسی در قالب پروژه ها هزینه های کل طراحی را در بین متخصصان مربوطه مطابق با دستورالعمل زیر توزیع میشود :

  • طراحی معماری (65٪).
  • طراحی سازه (10٪).
  • طراحی مکانیکی (15٪).
  • طراحی برق (10٪).

مهمترین مشتریان شرکت مشاور مهندسی ، شرکت های مهندسی معماری / مهندسی هستند که نیاز به خدمات مشاوره مهندسی دارند.

اهداف کلان شرکت مشاور مهندسی ال.تی.اس

  • درآمد متوسط در سال اول، اما رشد ثابت درآمد در دو سال آینده.
  • در پایان سال سوم ، 20 درصد از ارزش بازار کسب میگردد.
  • سال سوم عملیات را به میزان قابل توجهی افزایش خواهیم داد.

بیانیه ماموریت کلان شرکت مشاور مهندسی ال.تی.اس

ماموریت ما ارائه خدمات از طریق یک تیم بسیار حرفه ای در کشور ایران ، آلمان و امارات  با استفاده از حس مشترک و تجربه عملی است.

عوامل موفقیت کلیدی

  • ارائه خدمات با کیفیت حرفه ای در زمان معین و بر اساس بودجه مشتری.
  • وجود یک استراتژی معین در جهت پیگیری سفارشات و ارزیابی عملکرد همکاران
  • پیاده سازی و توجه به کنترل کیفیت.
Call Now Button
تماس با ما از طریق واتس آپ