بیزینس پلن AI بهبود تشخیص بیماری های نادر پوستی –

موسسه تحقیقاتی k.l به سرپرستی دکتر k.k الگوریتم نرم افزاری تحت عنوان هوش مصنوعی AI برای تشخیص بیماری‌های پوستی نادر توسط پزشکان با تجربه کمتر را به وجود آوردند.

تیم تخصصی BP سفارش نوشتن بیزینس پلن ( طرح توجیهی ) از این موسسه دریافت نمود. این هوش مصنوعی AI می تواند به کاهش خطای انسانی ناشی از استرس یا خستگی در زمان تشخیص کمک کند.

بیزینس پلن هوش مصنوعی AI بهبود تشخیص بیماری های پوستی - کانادا

ضایعات پوستی و تغییرات ظاهری روی پوست، از جمله تفاوت در رنگ، شکل، اندازه و بافت یک ناحیه خاص، می‌تواند علائم یک اختلال یا بدخیمی زمینه‌ای باشد. این تغییراتی ظاهری میتواند پتانسیل تبدیل شدن به سرطان پوست را داشته باشند. هوش مصنوعی AI تشخیص زودهنگام و دقیق را حیاتی می کند.

متخصصان پوست معمولاً ضایعات پوستی را بر اساس طیف وسیعی از مشاهدات مختلف، از جمله تصاویر بالینی، تصاویر میکروسکوپی و متا داده ها، مانند سن بیمار یا سابقه پزشکی آنها، طبقه بندی می کنند. الگوریتم جدید از تمام اطلاعات برای طبقه‌بندی ضایعات پوستی با دقت بیشتری نسبت به الگوریتم‌های قبلی با فرآیند ترکیب داده‌ها استفاده می‌کند. استفاده از الگوریتم ها و هوش مصنوعی در کنار انسان می تواند به افزایش کیفیت کلی مراقبت کمک کند.

یادگیری ماشین Machine Learning برای تشخیص بیماری پوست مناسب است.

آمار

بر اساس بیزینس پلن هوش مصنوعی AI بهبود تشخیص بیماری های پوستی

  • 84.5 میلیون یی – از هر چهار نفر یک نفر – تحت تأثیر بیماری پوستی قرار گرفتند
  • بیماری های پوستی برای سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده 75 میلیارد دلار هزینه های پزشکی، پیشگیرانه و داروهای تجویزی و بدون نسخه هزینه کرد.
  • یک نفر از هر سه آمریکایی مبتلا به بیماری پوستی توسط یک متخصص پوست ویزیت شده است که با سایر پزشکان در سراسر سیستم مراقبت بهداشتی در مراقبت از این بیماران همکاری می کند.

بروز سرطان های پوستی غیر ملانوما و ملانوما در دهه های گذشته رو به افزایش بوده است. در حال حاضر سالانه بین 2 تا 3 میلیون سرطان پوست غیر ملانوما و 132000 سرطان پوست ملانوما در جهان رخ می دهد. از هر سه سرطان تشخیص داده شده یک مورد سرطان پوست است و طبق آمار بنیاد سرطان پوست، از هر پنج آمریکایی یک نفر در طول زندگی خود به سرطان پوست مبتلا می شود.

با کاهش سطح ازن، اتمسفر بیشتر و بیشتر از عملکرد فیلتر محافظ خود را از دست می دهد و اشعه UV خورشیدی بیشتری به سطح زمین می رسد. تخمین زده می شود که کاهش 10 درصدی سطح ازن منجر به 300000 مورد دیگر سرطان پوست غیرملانومی و 4500 مورد ملانوما می شود. بروز جهانی ملانوم همچنان در حال افزایش است – با این حال، به نظر می رسد عل اصلی مستعد ابتلا به ملانوم با قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سابقه آفتاب سوختگی مرتبط باشد. این عوامل در مسئولیت هر فرد است.

بر اساس بیزینس پلن هوش مصنوعی AI بهبود تشخیص بیماری های پوستی – کانادا

تخمین زده می شود که در سال 2022

9000 کانادایی به سرطان پوست ملانوم مبتلا خواهند شد. 1200 کانادایی بر اثر سرطان پوست ملانوم خواهند مرد. 4900 مرد به سرطان پوست ملانوم مبتلا خواهند شد و 770 نفر بر اثر آن خواهند مرد.

بیزینس پلن

5/5 - (1 امتیاز)