بیزینس پلن کارخانه تولید قفس بیسبال در – تاسیس شعبه – ی – کار آفرینی Self Employment

سفارش نگارش بیزینس پلن (طرح تجاری Business Plan) کارخانه تولید قفس بیسبال توسط آقای mm به تیم تخصصی سپرده شد. ایشان قبلا در کشور X در حوزه تولید لوازم ورزشی فعالیت داشت و قصد دارد که با تاسیس شعبه ای از همان شرکت تولید در کانادا ، علاوه بر راه اندازی کسب و کار جدید کارآفراینانه خود، اقامت کانادا از طریق خوداشتغالی را نیز دریافت نماید.

تولید قفس بیسبال کانادا بیزینس پلن

مشخصات بر اساس بیزینس پلن کارخانه تولید قفس بیسبال

قفس ضربه زدن به طرفداران بیسبال این فرصت را می دهد تا با ضربه زدن به توپ های بیسبال که توسط یک “پارچ” خودکار به سمت آنها پرتاب می شود، سرگرم شوند. بازیکنان بیسبال متعهد می توانند از قفس های ضربه زدن برای تمرین مهارت های خود در طول فصل خارج از فصل استفاده کنند.

بازیکنان بیسبالی که هدفشان افزایش میانگین ضربه زدن است، باید در خارج از تمرین و در خارج از فصل تمرین کنند. قفس های ضربه زنی مکانی امن و سرگرم کننده برای بازیکنان هستند تا بتوانند این مهارتها را بهبود بخشند. علاوه بر این، مکان داخلی یا بیرونی شما می تواند سرگرمی برای خانواده هایی باشد که از ورزش به عنوان یک فعالیت خانوادگی لذت می برند.

تشریح کسب و کار تولید قفس بیسبال

خلاصه اجرایی

بر اساس بیزینس پلن کارخانه تولید قفس بیسبال

هدف از این طرح تجاری دریافت ویزای خوداشتغالی برای 650 هزار دلاری برای توسعه تاسیسات قفس با امتیازات در محل و در عین حال نمایش مالی و عملیات مورد انتظار طی سه سال آینده است.

شرکت CN یک شرکت مستقر در کانادا است که استفاده از قفس چوبی بیسبال را به مشتریان در بازار هدف خود ارائه می دهد. این شرکت توسط mm تاسیس شد.

محصولات و خدمات

ما علاوه بر تولید قفس برای فروش ، این محصولات برای اجاره و استفاده در محل زمین کنار محل تولید در اختیار علاقه مندان قرار میدهیم. هم چنین ، امکان سفارش برای اجاره ساعتی و تحویل در محل دیگر نیز وجود دارد.

هر یک از این قفس ها دارای تجهیزات پیشرفته ای هستند. این شرکت علاوه بر این، خدمات محدود غذایی و نوشیدنی را ارائه می دهد که شامل آب ، هات داگ، ساندویچ های کوچک، قهوه و نوشیدنی های غیر الکی نیز می شود. این جنبه از تجارت بسیار مهم است زیرا جریان درآمد اضافی را برای کسب و کار فراهم می کند. در نهایت، کسب‌وکار جریان‌های درآمدی از میزبانی جشن‌های تولد و سایر رویدادها در مرکز ایجاد میکند.

ماموریت

ماموریت ما تولید قفس بیسبال در سطح کلاس جهانی است که امکانات آن نه تنها بازیکنان بیسبال و سافت بال فردی را جذب می کند، بلکه سازمان دهندگان یا مسابقات بیسبال کلاس جهانی را برای خرید تجهیرات برای مسابقات محلی، ملی و بین المللی خود به سمت برند ما جذب می کند.

تحلیل بازار

با وجود کاهش در سال 2020 در بحبوحه همه گیری کووید-19 (کرونا) انتظار می رود صنعت قفس خفاشی طی پنج سال تا سال 2026 رشد درآمدی را تجربه کند. در بیشتر دوره، رشد اقتصاد کلان به افزایش مخارج مصرف‌کننده و افزایش هزینه‌ها برای فعالیت‌های تفریحی و افزایش تقاضا برای خدمات صنعتی تبدیل شد.

به طور کلی، انتظار می‌رود درآمد صنعت با نرخ سالانه 1.7 درصد به 2.0 میلیارد دلار طی پنج سال منتهی به سال 2022 افزایش یابد، از جمله رشد پیش‌بینی‌شده 11.5 درصدی در سال 2021 با کاهش همه‌گیری ویروس کرونا در ایالات متحده، و مصرف کنندگان را به سمت تفریح سوق می‌دهد.

 

بیزینس پلن کارخانه تولید قفس بیسبال [تاسیس شعبه شرکت در کانادا]

5/5 - (2 امتیاز)