تعویض روغن در محل (سیار) – هلند

آقای خالد، مقیم کشور هلند است و قصد دارد که کسب وکار تعویض روغن در محل (سیار) را در کشور شهر امستردام راه اندازی نماید تا شرایط اقامتی خود از طریق کارآفرینی تغییر دهد و اقامت دائم هلند را دریافت نماید.

ایشان سفارش نوشتن بیزینس پلن تعویض روغن در محل ( Business Plan طرح توجیهی) را به تیم تخصصی ارائه نمود.

 ما در این بیزینس پلن با تجزیه و تحلیل داده ها بر اساس اهداف و شرایط بازار به یک برنامه حرفه ای برای تعویض روغن موتور رسیدیم و در بخش بازاریابی نیز ‌های بازاریابی چریکی عملی برای تعویض روغن سیار ارائه نمودیم.

بیزینس پلن تعویض روغن در محل (سیار) – هلند

طرح توجیهی تعویض روغن سیار – هلند

از زمانی که اتومبیل به بازار عرضه شد، فرصت های تجاری زیادی در اطراف این صنعت نیز ظهور کرده است، مانند کارواش، پمپ بنزین ، لوازش یکی و لوکس فروشی ، … و کسب و کار  تعویض روغن یکی از آنهاست.

در سرتاسر جهان، خدمات تعمیر و نگهداری خودرو یکی از مشاغلی است که هرگز منقرض نمی شود.

زیرا هر به تعداد خودروها در سراسر افزایش پیدا میکنند و بنابراین چه خودرویی نو باشد و چه کارکرده، دریافت خدمات تعمیرات و نگهداری امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.

تا زمانی که افراد بخواهند به طور منظم از اتومبیل خود استفاده نمایند، همیشه دلایلی برای آنها وجود دارد که خودرو را سرویس کنند و روغن را تعویض کنند.

سرویس تعویض روغن بخشی از روال معمول وظایف مالک خودرو است که باید رعایت شود. بنابراین تجارت خدمات تعویض روغن سیار ( در محل) همیشه یک کسب و کار پول ساز است

برای راه اندازی کسب و کار تعویض روغن سیار ( در محل) در آب و هواهای گوناگون، باید مجوز دریافت شود. در برخی کشورها میتوان تجارت تعویض روغن سیار ثبت نشده راه اندازی نمود، اما در هلند نیاز به مجوز دارید.

تشریح بیزینس پلن تعویض روغن سیار

خدمات تعویض روغن در درجه اول مرتبط با به روز رسانی روغن موتور و سپس فیلترهای هوا و روغن و بیزین است و همچنین روغن گیریکس و واسکازین و معاینه روغن ترمز و آب رادیاتور ماشین است و سایر خدمات تعمیر و نگهداری خودرو مانند بررسی  لاستیک و شیشه شور را ارائه می دهند.

خدمات تعویض روغن مرتب با خدمات تعمیر و نگهداری مکانیکی و الکتریکی نیست.

بازار تعویض روغن سیار

خدمات تعویض روغن در بازاری در حدود 7.5 میلیارد دلار دارد و که حدود رشد 6.5% دارد .

بازار روغن‌های خودرو در اروپا در سال 2021  به حدو 2.93 میلیارد لیتر است و پیش‌بینی می‌شود که 2.49 درصدی را ثبت کند تا در سال 2026 به 3.32 میلیارد لیتر برسد.

پیش‌بینی می‌شود که صنعت خدمات تعویض روغن در سال‌های آینده رشد قابل‌توجهی را تجربه کند. درآمد قابل تصرف در حال افزایش است و به نوبه خود، مصرف کنندگان در فواصل منظم به تعویض روغن نیاز دارند.

با این وجود، رقابت خارجی همچنان یک نگرانی برای صنعت باقی خواهد ماند، زیرا ارائه دهندگان خدمات معتبر همچنان به اپراتورهای صنعت بر قیمت فشار می آورند.

 

5/5 - (3 امتیاز)
1 پاسخ به بیزینس پلن تعویض روغن در محل (سیار) – هلند
  1. تیم تخصصی طرح توجیهی ژانویه 30, 2022 در 10:02 ق.ظ پاسخ

    عالی بود


[بالا]

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *