تاسیس شرکت امنیت سایبری در Cyber Security

آقای مهندس م.ک یک نرم افزاری بسیار جذابی برای حوزه امنیت سایبری داشت. بنابراین سفارش نوشتن بیزینس پلن برای تاسیس شرکت امنیت سایبری در آمریکا را به تیم تخصصی ارائه نمود.

این بیزینس پلن Business Plan طرح توجیهی باید بتواند یک شرکت سرمایه گذار آمریکایی انجل را به سرمیاه گذاری بر این متقاعد سازد.

مهندس م دارای مدرک کارشناسی ارشد در امنیت اطلاعات از دانشگاه سیدنی و متخصص در حوزه امنیت سایبری است.

Cyber Security Business Plan امنیت سایبری بیزینس پلن سایبر سکوریتی

بیزینس پلن تاسیس شرکت امنیت سایبری در آمریکا

مقدمه

در دنیای دیجیتالی، تعجبی ندارد که جرایم سایبری در حال افزایش است. خسارات مالی بر کسب و کارها نیز سر به فلک کشیده است. گزارش IBM در سال 2021 نشان می دهد که میانگین زیان ناشی هر شرکت ناشی از نفوذ امنیتی حدود 4.24 میلیون دلار است.

این ریسک های مالی بالا باعث افزایش تقاضا برای خدمات امنیت سایبری شده است. شرکت های بزرگ بودجه لازم برای استخدام کارکنان امنیت سایبری را دارند. اما مشاغل کوچک و متوسط ​​معمولاً نمی توانند کارمندان امنیت سایبری تمام وقت را بپردازند.

اینجاست که تخصص امنیت سایبری می تواند به یک کسب و کار موفق راه حل های امنیتی تبدیل شود.

میتوان از شرکت های کوچکتر در برابر خطرات سایبری مانند تخریب داده ها، حملات سایبری، بدافزارها، کلاهبرداری های فیشینگ و سایر تهدیدات دیجیتالی محافظت کنید.

بر اساس داده‌های PayScale، کسب‌وکارها ۱۵۰ دلار در ساعت یا بیشتر برای مشاوران باتجربه امنیت سایبری برای کمک به دفاع از سیستم‌ها و شبکه‌ها در برابر جرایم سایبری پرداخت می‌کنند.

مشتریان

بر اساس بیزینس پلن تاسیس شرکت امنیت سایبری در آمریکا

مشتریان ما مدیران کسب و کار ، سازمان های دولتی و موسسات خواهند بود. دسترسی کاربران غیرمجاز به داده‌های مشتری خود را مسدود مینماییم.

خدمات امنیت سایبری

  • عامل نظارت بر دارک وب

این سیستم اعتبار به خطر افتاده مرتبط با پرسنل شما را شناسایی می کند و دسترسی نفوذ کننده را قبل از نقض داده های مسدود کند.

  • محافظت از اطلاعات کارفرمایان

نقاط ضعف را شناسایی کرده و در صورت حمله پایگاه داده را بازیابی می کند.

  • فایروال

نظارت بر شبکه با استفاده از سیستم تشخیص نفوذ و پیشگیری، حملات مخرب.

  • امنیت سایبری و ارزیابی شبکه

این سیستم تضمین می کند که کاربران غیرمجاز نمی توانند به داده های اینترنت دسترسی داشته باشند و نمی توانند هیچ تغییری در سرورها و رایانه های قفل شده ایجاد کنند.

 

بیزینس پلن شرکت امنیت سایبری

5/5 - (4 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *