ثبت شرکت و تاسیس دفتر نمایندگی قطعات صنعتی

Business Plan for registering a company in Germany

جناب آقاب مهندس م.ا بیزینس پلن ثبت شرکت و تاسیس دفتر در آلمان را به تیم تخصصی بیزینس پلن ارائه نمود.

ایشان در ایران تولید کننده قطعات خودرویی میباشد و قرار است که از طریق ثبت شرکت و تاسیس دفتر در آلمان محصولات خاصی را از طریق دفتر آلمان خود خریداری و به ایران ارسال مینماید.

از آنجا که برخی قطعات خاص خودروهای سبک و سنگین در ایران تولید نمیشوند و از طریق واسطه های متعدد وارد ایران میگردد، در نتیجه با این عمل واسط ها حذف و قیمت تمام شده قطعات کاهش خواهد یافت.

بیزینس پلن باید آفیسر پرونده را متقاعد سازد که تاسیس این شرکت به نفع کشور آلمان از وجوه متفاوت است.

بیزینس پلن ویزای سرمایه گذاری تاسیس شرکت آلمان تامین قطعات خودرو

مشخصات بیزینس پلن برای ویزای سرمایه گذاری آلمان

کشور آلمان در خصوص بیزینس پلن بسیار سختگیرانه عمل مینماید. بنابراین ، بیزینس پلن باید بتواند به صورت همه جانبه ، فکر کارفرما را تشریح و برنامه های بلندمدت وی را تصویر بکشد.

بیزینس در آلمان باید بر اساس اطلاعات دقیق و غیرساختگی از بازار آلمان و اتحادیه اروپا باشد و هرگونه عدد سازی موجب رد بیزینس پلن میشود.

از آنجایی که کشور آلمان برای سالیان زیادی مهمترین شریک تجاری اروپایی ایران بوده است ، سیستم اقتصادی و  دیپلماسی آن کشور ،اطلاعات خوبی نسبت به سرمایه گذاران ایرانی و نقاط ضعف و قوت انان دارد.

کشور آلمان دارای ی استارتاپ نیست به این معنا که حامی نوآورانه باشد.

بنابراین افراد یا شرکتهایی که قصد کارآفرینی و تاسیس کسب و کار در آلمان را دارند باید از طریق ویزای سرمایه گذاری آلمان اقدام نمایند. یعنی اگر ایده شما جدید هم باشد ، باید مانند تمام شرکتهای دیگر روی سرمایه خودتان حساب نمایید و خبری از حامی مالی نیست.

حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز برای تاسیس شرکت در آلمان 25 هزار یورو است . در اصل کارآفرین با 25 هزار یورو و با ثبت یک شرکت مسئولیت محدود LLC که آن را  GmbH مینامند ثبت مینماید. سپس از طریق ثبت شرکت در آلمان، اقدام به دریافت اقامت مینمایند.

اهداف

بر اساس بیزینس پلن

  • دریافت نمایندگی از سه تامین کننده آلمانی
  • دریافت نمایندگی از یک تامین کننده سوئدی
  • صادر کردن TT میلیون یورو قطعه تا پایان سال سوم

بیزینس پلن ثبت شرکت و تاسیس دفتر نمایندگی قطعات صنعتی آلمان

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *