بیزینس پلن ثبت شرکت توسعه مواد کامپوزیتی با کارایی بالا برای جایگزینی فولاد و آلیاژها در لوله‌ها، مخازن تحت فشار و زیرساخت‌ها

نمونه طرح کسب و کار استارتاپ کانادا

توسعه مواد کامپوزیتی نوآورانه در با استفاده از فیبر کربن و رزین‌های خاص در صنعت نفت و گاز و صنایع شیمیایی در کشور .

هدف این بیزینس پلن تشریح مواد کامپوزیتی است که میتواند جایگزین مواد سنتی مانند فولاد و آلیاژهای فلزی باشد. با تمرکز این بیزینس پلن بر بازارهای نفت و گاز و صنایع شیمیایی، شرکت قصد دارد محصولاتی با وزن سبک‌تر و مقاومت بالا در برابر خوردگی ارائه دهد.

سفارش نوشتن بیزینس پلن برای جذب سرمایه 5 میلیون دلاری است .این طرح توجیهی شامل افزایش کارکنان و تجهیزات برای تجاری‌سازی محصولات است.

بیزینس پلن شرکت توسعه مواد کامپوزیتی با کارایی بالا برای جایگزینی فولاد و آلیاژها در لوله‌ها، مخازن تحت فشار و زیرساخت‌ها

خلاصه اجرایی

بیزینس پلن تولید مواد کامپوزیتی صنعت نفت و پتروشیمی

هدف شرکت ما توسعه مواد کامپوزیتی نوآورانه با استفاده از فیبر کربن و رزین‌های ویژه برای جایگزینی مواد سنتی مانند فولاد و آلیاژهای فلزی در کاربردهای با کارایی بالا است. با استفاده از مواد پیشرفته و فرآیندهای ساخت، می‌توانیم لوله‌ها، مخازن تحت فشار و اجزای زیرساختی ایجاد کنیم که وزن سبک‌تر، مقاوم در برابر خوردگی و بادوام در مقایسه با محصولات فعلی دارند.

ما یک تیم مجرب با پیشینه تحقیق و توسعه کامپوزیت پیشرفته، مهندسی شیمی، و افزایش مقیاس گرد هم آورده ایم. کارکنان ما با شرکت‌های هوافضا و خودروسازی پیشرو کار کرده‌اند و تکنیک‌های ترکیبی را تکمیل کرده‌اند که اکنون در بازارهای صنعتی اصلی اعمال خواهیم کرد.

شرکت ما در حال حاضر توسط بنیانگذاران خود تأمین مالی می شود. ما به دنبال تامین مالی 5 میلیون دلاری در سری A هستیم تا کارکنان، امکانات و تست محصول مورد نیاز برای تجاری سازی محصولات خود را ظرف 2 سال افزایش دهیم. ممکن است برای ساخت عملیات تولیدی به بودجه بیشتری نیاز باشد.

هدف ما این است که به جای رقابت مستقیم با شرکت های بزرگ، به فرمول ها و فرآیندهای ثبت اختراع خود مجوز برای بازیگران تثبیت شده بازار بدهیم. این مدل مجوز سرمایه کم همراه با تخصص فنی ما به ما امکان می دهد به سرعت رشد کنیم.

تحلیل بازار

بازار لوله‌های فولادی و آلیاژی، مخازن، پل‌ها و سایر اجزای زیرساختی بسیار زیاد است، به طوری که انتظار می‌رود بازار جهانی لوله‌ها و مخازن فولادی تا سال 2027 به 290 میلیارد دلار برسد که از 200 میلیارد دلار در سال 2019 افزایش یافته است. این بازار عظیم برای ایجاد اختلال در کامپوزیت های پیشرفته آماده است که می توانند مقاومت در برابر خوردگی، کاهش وزن و دوام عالی را ارائه دهند.

بازار هدف اولیه ما بخش نفت و گاز است، جایی که لوله های فلزی صدها میلیارد دلار هزینه دارند، مناظر متقاطع مستعد زنگ زدگی و سایش ناشی از مواد شیمیایی و جریان های ساینده. این باعث تعمیر و نگهداری مکرر، نشت های خطرناک و هزینه های زود هنگام تعویض می شود. شرکت‌های نفتی با جایگزینی لوله‌ها و لوله‌های کامپوزیت ثبت‌شده ما، می‌توانند هزینه‌های اولیه مواد را تا 40 درصد کاهش دهند، در حالی که صورتحساب‌های نگهداری طولانی‌مدت را 50 درصد یا بیشتر بر اساس آزمایش‌های محصول کاهش می‌دهند. سکوهای فراساحلی و کارخانه های شیمیایی از دیگر بازارهای اولیه جذاب هستند.

ما همچنین محصولات مخازن تحت فشار ثبت شده خود را که با تکنیک های سیم پیچی و پخت اختصاصی ما امکان پذیر است را به بازار عرضه خواهیم کرد که استحکام استثنایی و تحمل آسیب را ایجاد می کند. شرکت های رنگ، معدن و گاز صنعتی از تعداد زیادی مخازن و مخازن فلزی استفاده می کنند که اغلب دچار خوردگی، نشت مواد خطرناک یا پارگی شدید می شوند. مخازن سبک وزن ما از نشت اسید جلوگیری می کند، در برابر فرورفتگی مقاومت می کند، بیش از 50 سال در محیط های سخت دوام می آورد و مطابق با تاییدیه های استاندارد ASME و مشتری است که به ما یک مزیت رقابتی کلیدی می دهد.

در درازمدت، ما شاهد پتانسیل بزرگی برای مواردی مانند تیرهای کامپوزیت پل، نمای ساختمان، موانع صوتی بزرگراه‌ها و زیرساخت‌های آبی هستیم که در آن مشکلات دوام، طرح‌های بتنی و فولادی موجود را آزار می‌دهد و باعث هزینه‌های عملیاتی بالایی برای مالیات دهندگان می‌شود. کامپوزیت های ما بر این ایرادات غلبه می کنند. ما ممکن است مجوز IP را به شرکت‌های ساختمانی یا سرمایه‌گذاری مشترک در مناقصه‌های دولتی و خصوصی بزرگ بدهیم، جایی که استدلال‌های هزینه چرخه عمر به ما اهرمی برای نفوذ به بازارها می‌دهد، در غیر این صورت تغییر کند.

طرح فروش و بازاریابی

به عنوان یک مبتکر فن‌آوری که به دنبال مختل کردن بازارهای مواد مستقر مانند فولاد و بتن است، استراتژی‌های فروش هوشمند و کلیدی برای پذیرش و موفقیت تجاری هستند. ما قصد داریم تلاش های فروش را بر بازاریابی مستقیماً به تصمیم گیرندگان مهندسی و تدارکات در مقابل تبلیغات عمومی متمرکز کنیم. نمایش‌های تجاری، کنفرانس‌های صنعتی، آزمایش‌های آزمایشی و مشارکت‌های صدور مجوز، همگی نقش‌های محوری خواهند داشت.

فروش اولیه حساب‌های کلیدی در صنایع نفت و گاز، فرآوری شیمیایی و گاز صنعتی را هدف قرار می‌دهد، جایی که تصمیم‌گیرندگان کلیدی می‌توانند به راحتی از مزایای مقاومت در برابر خوردگی، وزن سبک‌تر و طول عمر بیشتر با استفاده از خلبان‌ها و نمایش‌های واقعی بهره ببرند. با جمع آوری داده های فنی، تلاش های فروش به سکوهای دریایی، خطوط لوله، زیرساخت های گاز طبیعی مایع و مناطق مرتبط با ساختارهای هزینه مشابه و ملاحظات ایمنی گسترش می یابد.

صدور مجوز فرمول‌بندی‌ها و تکنیک‌های تولید ثبت‌شده ما به بازیگران موجود بازار در ازای پرداخت‌های حق امتیاز و هزینه‌های صدور مجوز اولیه، عنصر اصلی استراتژی تجاری‌سازی ما را تشکیل می‌دهد. شرکت‌های بزرگ بر بسیاری از بازارهای نهایی تسلط دارند، بنابراین تولید مستقیم کالاهای نهایی برای یک استارت‌آپ هزینه بسیار بالایی دارد. بنابراین، ما مجوز و ترتیبات مشترک را با شرکت های تاسیس شده لوله، مخزن و زیرساخت که به دنبال فناوری های نسل بعدی و IP مورد علاقه برای حفظ رقابت هستند، دنبال خواهیم کرد.

علاوه بر تیم فنی، ما قصد داریم کارکنان توسعه کسب و کار، فروش و بازاریابی را استخدام کنیم که صراحتاً بر روی صدور مجوز IP در مقابل عملیات تولید مقیاس بندی متمرکز شده اند. شرکت در رویدادهای صنعت و بازدید از سایت های مشتریان به ایمن کردن معاملات و مشارکت های مجوز کمک می کند. مواد تبلیغاتی با توجه به منافع مالی دارندگان مجوز تنظیم خواهد شد.

هنگامی که اعتبار در بازارهای انرژی و صنعتی ایجاد شد، تیم فروش به طور فزاینده ای بخش های حمل و نقل مانند کشتی های دریایی و خودرو را برای طراحی کشتی های سبک وزن و ترکیبی مورد هدف قرار می دهد. تلاش‌های جداگانه‌ای برای بازاریابی انرژی‌های تجدیدپذیر، آب و فاضلاب انجام خواهد شد. نشریات تجاری، مطالعات آزمایشی، و پیشنهادات زیرساختی همگی به پذیرش پذیرش کمک می‌کنند زیرا هزینه چرخه عمر، مقاومت در برابر خوردگی و عوامل وزن در بین مخاطبان طنین‌انداز می‌شود.

برنامه توسعه محصول

ما قصد داریم از تخصص خود در مواد کامپوزیت پیشرفته و تکنیک های ساخت برای توسعه محصولات زیر در یک نقشه راه چند ساله استفاده کنیم:

سال 1: لوله ها و اتصالات کامپوزیت تقویت شده با الیاف فشار بالا

 • قطر از 2 تا 24 اینچ
 • درجه بندی فشار از 1500 تا 10000 PSI
 • رزین های اپوکسی، وینیل استر و پلی اورتان مقاوم در برابر خوردگی
 • 50-75٪ سبک تر از لوله های فولادی
 • برنامه های هدف: چاه های نفت و گاز، سکوهای دریایی، کارخانه های شیمیایی

سال 2: مخازن تحت فشار کامپوزیت – اندازه‌های 50 گالن تا 20000 گالن – محدوده فشار از 30 PSI تا 1000 PSI – فیبر کربن و طرح‌های فایبرگلاس با رشته‌ای زخمی شده – سیستم‌های رزینی که برای دماهای عملیاتی از -60 F – ASBME تا 40 F. DoT و تاییدیه‌های صنعتی مرتبط – کاربردهای هدف: ذخیره‌سازی گاز فشرده، گرمایش آب، راکتورهای دسته‌ای شیمیایی

سال سوم: سیستم‌های لوله تجاری سبک وزن – لوله‌ها، اتصالات و اتصالات کامپوزیتی استاندارد شده ابعادی – قطرهای 1 تا 4 اینچ برای آب، گازها، مواد شیمیایی
-75 درصد سبک‌تر از شبکه‌های لوله توزیع فلز – مکانیک اتصال سریع با استفاده از کوپلینگ‌های سفارشی – مقاوم به خوردگی، زنگ زدگی و رشد باکتری ها – هزینه های نگهداری کمتر از سیستم های فولادی و HDPE

پتانسیل تجاری این محصولات اولیه بر اساس امکان جایگزینی مستقیم، ویژگی های واضح برتر مانند طول عمر طولانی تر، و وزن نصب شده سبک تر – که مزایای جانبی را در طول حمل و نقل و ساخت و ساز فراهم می کند، بسیار زیاد است.

ما قصد داریم به طور مداوم تکنیک‌های تولید را پیش ببریم و در عین حال در مورد رزین‌ها، الیاف و محصولات نهایی اضافی مانند مصالح ساختمانی با افزایش کارکنانمان تحقیق کنیم. نقشه راه محصول ما از قابلیت‌های تیم موجود متمرکز بر پلیمرهای تقویت‌شده با الیاف استفاده می‌کند، اما ممکن است با استفاده از مجوز یا مشارکت به کامپوزیت‌های ماتریس فلزی و سرامیکی گسترش یابد.

تیم مدیریت

بر اساس بیزینس پلن تولید مواد کامپوزیتی صنعت نفت و پتروشیمی

شرکت ما کارشناسان برنده جوایز را در کامپوزیت های پیشرفته که از زمینه های هوافضا، مسابقات اتومبیل رانی و تولید مواد شیمیایی استخراج شده اند گرد هم می آورد. این عمق تخصص به ما یک مزیت رقابتی کلیدی برای طراحی، نمونه اولیه و مجوز محصولات نوآورانه می دهد.

 • بنیانگذار و مدیر عامل – XNNMK قبلا به عنوان معاون مهندسی در Composites Inc. که در آن به تولید قطعات فیبر کربنی خودرو و هوافضا کمک کرد، خدمت کرد. او دارای مدرک دکترا در علوم مواد از استانفورد و MBA از نورث وسترن است.
 • مدیر ارشد فناوری – دکتر XMXMX برای بیش از 15 سال در آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت وزارت انرژی کار کرد، جایی که او توسعه پره‌های توربین بادی، چرخ لنگر، مخازن گاز فشرده و سایر محصولات مبتنی بر فیبر را رهبری کرد. او یکی از برجسته ترین متخصصان صنعت در قالب گیری انتقال رزین محسوب می شود و دارای پتنت های متعددی در رابطه با کامپوزیت های با استحکام بالا است.
 • معاون فروش و توسعه کسب و کار – NHJKKN دارای 25 سال تجربه تجاری سازی فناوری های نوظهور است که قبل از خروج موفقیت آمیز، در نقش های BD، فروش و بازاریابی در چندین فعالیت کرده است. تخصص عمیق او در مذاکره قراردادهای مجوز پیچیده و ایجاد مشارکت های فنی، پذیرش بازار را تسریع خواهد کرد.
 • رئیس بخش تولید – DB Weiss DB تیم‌های مهندسی فرآیند در Automotive Fiber Solutions و AeroComposites را بر روی تولید کامپوزیت با حجم بالا متمرکز کردند. او با ابزار پیچیده و تجربه QC و همچنین گواهینامه های کمربند سیاه شش سیگما، در طراحی سیستم تولید و اصول تولید ناب برتری دارد.
 • مهندس ارشد – FKLLLK در دوران تصدی خود به عنوان مهندس ارشد در صنایع آئروداین، سازه های کامپوزیتی حیاتی را طراحی کرد. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در هر دو رشته علوم مواد و مهندسی مکانیک است. پریا تجربه مدیریت نیازهای پیچیده مشتری را دارد و در عین حال اطمینان می‌دهد که طرح‌ها با مشخصات نظارتی و عملکرد دقیق مطابقت دارند تا محصولات ما برتر باشند.

علاوه بر تیم اصلی، ما قصد داریم کارکنان مهندسی بیشتری را با تخصص در تجزیه و تحلیل تنش، سرامیک، رزین های ترموست و تحقیقات کاربردی خاص استخدام کنیم. تکنسین‌های محل و مشارکت‌های ساخت خارج از محل از نمونه‌سازی فیزیکی و تولید در مقیاس کوچک پشتیبانی می‌کنند، زیرا ما طرح‌های خود را در یک جدول زمانی 18 ماهه قبل از آزمایش‌های اولیه مشتری و تلاش‌های صدور مجوز IP تأیید می‌کنیم.

برنامه مالی

شرکت ما به عنوان یک استارت‌آپ در مراحل اولیه و با پشتوانه سرمایه خطرپذیر که فناوری‌های ترکیبی پیشرفته را توسعه می‌دهد، جریان نقدی مثبتی ندارد. پیش‌بینی می‌شود که هزینه‌های عملیاتی در طول دو سال ورود به بازار اولیه و مرحله صدور مجوز IP به طور متوسط ​​​​450000 دلار در ماه باشد، زیرا ما به شدت در تأسیسات، کارکنان، نمونه‌های اولیه و شرکای تأمین امنیت سرمایه‌گذاری می‌کنیم. هدف ما این است که 5 میلیون دلار بودجه سری A بر اساس پتانسیل درآمد بلندمدت تجاری سازی کامپوزیت های نسل بعدی در بازارهای عظیم مواد سنتی که آماده اختلال هستند، جمع آوری کنیم.

ما یک جدول زمانی 18 ماهه را برای تضمین اولین معاملات مجوز به ارزش بیش از 10 میلیون دلار در پرداخت های اولیه و حق امتیاز پیش بینی می کنیم. جریان نقدی مثبت تا اواسط سال 2025 انتظار می رود با فرض اینکه قراردادهای 25 میلیون دلاری مجوز در حداقل 4 شرکت بزرگ با تولید لوله ها، مخازن تحت فشار یا محصولات مرتبط از فرمولاسیون های ثبت اختراع و روش های تولید اسرار تجاری ما بسته شود. 50+ میلیون دلار در معاملات مجوز بین 8 تا 10 شرکای درجه یک در عرض 3 سال پیگیری خواهد شد.

هزینه تجهیزات و امکانات برای حمایت از کار تحقیق و توسعه در حال انجام در دو سال اول 3 میلیون دلار پیش بینی شده است. این شامل ماشین آلات تخصصی اختلاط و سیم پیچی رزین است که متناسب با فرآیندهای سفارشی ما هستند. ما قصد داریم MRO موجود و املاک صنعتی سبک را به مدت 5 سال با توجه به عدم قطعیت در مورد نیازهای تعداد کار و موجودی، با افزایش حجم مجوز، اجاره کنیم. لیزینگ همچنین سرمایه را نسبت به مالکیت مستقیم املاک حفظ می کند.

صفر تا صد بیزینس پلن کانادا به همراه ۷ نکته مهم که باید بدانید!

هزینه های کارکنان با توجه به شرایط بازار محلی و مجموعه مهارت های تخصصی مورد نیاز ما، 200000 دلار برای هر مهندس و تقریباً 125000 دلار برای تکنسین ها در نظر گرفته شده است. هزینه کارکنان اداری و فروش هر کدام حدود 80000 دلار خواهد بود. با تثبیت فرآیندها، نمونه‌سازی، آزمایش و انتخاب وظایف تولیدی را به پیمانکاران فرعی واجد شرایط انتقال می‌دهیم تا تعداد کارمندان و مخارج سرمایه را پایین نگه داریم. در صورت بروز کمبود استعدادهای داخلی، ممکن است مشارکت های فراساحلی مورد بررسی قرار گیرد.

مدل مالی ما ساختار شرکتی بسیار کارآمدی را در نظر می گیرد که حول محور صدور مجوز IP به جای تولید مستقیم محصولات نهایی یا تبدیل شدن به یک شرکت بزرگ خودمان است. با مشارکت با بازیگران معتبر صنعت، می‌توانیم به جای آن، کارکنان فنی را روی پیشبرد فرمول‌های کامپوزیت، الیاف و تکنیک‌های جدید تولید برای دورهای صدور مجوز در آینده متمرکز کنیم.

ویژگی های سبک وزن و مقاوم در برابر خوردگی کامپوزیت های ما به دلیل صرفه جویی در هزینه چرخه عمر استثنایی برای مشتریان امکان قیمت گذاری عالی را فراهم می کند. ما به طور محافظه کارانه 10% حق بیمه هزینه مواد را در مقایسه با قطعات فولادی یا آلیاژی سنتی به عنوان تقسیم هزینه مجوز مدل می کنیم – همچنان در بلندمدت در پول مشتریان صرفه جویی می کنیم. اگر مشارکت‌های جدید نیاز به سرمایه‌گذاری در قالب، ماشین یا ابزار داشته باشد، ما در مورد شرایط بازپرداخت در قراردادها مذاکره خواهیم کرد. هیچ دارایی تولیدی عمده ای برنامه ریزی نشده است که به ما امکان می دهد استفاده از نقدینگی را بهینه کنیم.

اگر پیشنهادهای زیرساختی بخش عمومی یا شرکای تولیدی بسیار بزرگ به کارکنان اضافی و مقیاس عملیاتی نیاز داشته باشند، ممکن است تامین مالی سری B در 2 تا 3 سال دنبال شود. ساختار استارت‌آپ ناب ما با تمرکز بر صدور مجوز IP، انعطاف‌پذیری را برای پشتیبانی از فرصت‌های رشد فراهم می‌کند، زیرا پذیرش محصول در بازارها تسریع می‌یابد.

جدول برنامه مالی برای پیش‌بینی‌های 5 ساله

سال درآمد هزینه ها مالیات سود درصد رشد سود مجموع سرمایه گذاری تامین مالی VC
سال 1 $0 5.4 میلیون دلار $0 -5.4 میلیون دلار N/A 960000 دلار 3.5 میلیون دلار
سال 2 2.5 میلیون دلار 2 میلیون دلار 110000 دلار 390000 دلار N/A 4.46 میلیون دلار $0
سال 3 5 میلیون دلار 3 میلیون دلار 770000 دلار 1.23 میلیون دلار 15% 5.42 میلیون دلار $0
سال 4 7.5 میلیون دلار 4 میلیون دلار 1.43 میلیون دلار 2.07 میلیون دلار 15% 6.38 میلیون دلار $0
سال 5 10 میلیون دلار 5 میلیون دلار 1.98 میلیون دلار 3 میلیون دلار 15% 7.34 میلیون دلار $0

مفروضات و نکات کلیدی:

 • هزینه ها به طور متوسط ​​450 هزار دلار در ماه است که در سال 2 کاهش یافته است.
 • رشد درآمد سالانه 15% از سال 3 پس از تضمین مجوزها شروع می شود.
 • نرخ مالیات بر سود ۲۲ درصد تعیین شده است.
 • این شرکت به دنبال سرمایه گذاری 3.5 میلیون دلاری در سری A است.
 • ارزش این شرکت 15 میلیون دلار پیش پول است.

خطرات و اقدامات کاهشی

به عنوان یک شرکت فن‌آوری صنعتی نوپا که با هدف ایجاد اختلال در بازارهای مواد مستقر مانند فولاد، بتن و آلیاژهای فلزی هدف دارد – ریسک‌ها ابعاد فنی، تجاری، مالی و اجرایی را در بر می‌گیرند، حتی با توجه به اینکه ارزش پیشنهادی ما بر کاهش زیرساخت متمرکز است. خطراتی مانند خوردگی، نشت و خرابی تجهیزات برای مشتریان.

ریسک فنی تا حدی حول محور فرآیندهای ساخت نمونه اولیه و دستور العمل های رزین/الیاف بهینه شده متناسب با محیط های عملیاتی شدید در بازارهای انرژی، دریایی و صنعتی می چرخد. ما خطرات فنی را از طریق کارکنان در سطح جهانی از رهبران هوافضا، آزمایش کنترل کیفیت دقیق، و با هماهنگ کردن نقشه راه محصول خود برای مطابقت با قابلیت‌های داخلی فعلی کاهش می‌دهیم. ما همچنین خود فرآیندهای تولید را از طریق شراکت مورد تمسخر قرار خواهیم داد.

خطرات تجاری‌سازی با محافظه‌کاری بخش‌های صنعتی هنگام پذیرش فناوری‌های جدید به‌علاوه تضادهای بالقوه مالکیت معنوی که با شرکت‌های بسیار بزرگ‌تر فعال در صنعت کامپوزیت‌ها که ممکن است نوآوری‌های ما را تهدید ببینند، به وجود می‌آیند، مرتبط است. تاکید ما بر صدور مجوز IP به شرکت‌های مستقر در مقابل رقابت مستقیم به غلبه بر موانع بازار کمک می‌کند و در عین حال فرمول‌بندی‌هایمان را به عنوان فرصت‌های ارزش افزوده قرار می‌دهد.

ریسک‌های مالی به شدت سرمایه استعداد، تجهیزات و هزینه‌های عملیاتی در طول چرخه‌های فروش طولانی 1 تا 2 ساله در بازارهای B2B مرتبط است که با این واقعیت که ما قصد نداریم محصولات نهایی را خودمان تولید کنیم، ترکیب می‌شود. تاکتیک‌های کاهش شامل تیم اجرایی مجرب ما، پیگیری درآمد صدور مجوز از طریق فروش سرمایه، و توسعه IP فنی – قدرت اصلی ما – به جای تبدیل شدن به یک تولیدکننده بزرگ است.

خطرات مشارکت در مورد پیمانکاران فرعی یا دارندگان مجوز در اجرای صحیح برنامه های تولید، تلاش برای به اشتراک گذاری نامناسب IP، یا مشکلات مالی نیز وجود دارد. ما با همکاری نزدیک در سطح فنی با طرف‌های مقابل، حفظ کنترل برخی روش‌های اسرار تجاری، نیاز به NDA و توافق‌نامه‌های انحصاری، و با پیگیری معاملات مجوز استراتژیک بین شرکت‌های متعدد، به کاهش خطرات مشارکت کمک می‌کنیم.

خطرات سرمایه‌گذاری به سهامداران مربوط می‌شود که اگر پذیرش صنعت از کامپوزیت‌ها از پیش‌بینی‌ها عقب مانده باشد یا اگر نتوانیم به نقاط عطف فنی لازم برای تضمین معاملات مجوز که امکان پرداخت دور فعلی را می‌دهد، نرسیم، در تامین سرمایه اضافی ناکام می‌مانند. اقدامات کاهشی شامل پیگیری صدور مجوز در مقابل فروش سرمایه بالا، تیم فنی فوق‌العاده ما، و محدود کردن هزینه‌ها به فعالیت‌های تحقیق و توسعه ضروری است. در حال حاضر، ما معتقدیم که ریسک‌های مربوط به اجرا و تجاری‌سازی با توجه به پتانسیل بسیار زیاد بازار، معاوضه‌های معقولی هستند.

بیزینس پلن تولید مواد کامپوزیتی صنعت نفت و پتروشیمی – نمونه طرح کسب و کار استارتاپ کانادا

5/5 - (2 امتیاز)