سفارش نوشتن توتون قلیان با دود رنگی  میوه ای برای جذابیت بیشتر

تنباکو – توتون میوه ای قلیان با دود رنگی میوه ای – طرح توجیهی تولید تنباکو میوه ای

Hookah tobacco with colored smoke

آقای م.ک از کشور مراکش سفارش تولید توتون قلیان با دود رنگی را به تیم ارائه نمود. ایشان قرار است که از طریق این بیزینس پلن (طرح توجیهی) سرمایه گذار جذب نماید. این محصول قرار است در ایالت کالیفرنیا تولید و جهان عرضه گردد.

توتون قلیان با دود رنگی میوه ای

رایج ترین تنباکوی که در قلیان استفاده می شود، برگ بلوند ویرجینیا است که به آن تنباکوی بریت لیف نیز می گویند. گاهی اوقات این برگ با سایر انواع تنباکوی شرقی (ترکی) نیز مخلوط می شود. به طور معمول، برگ بلوند ویرجینیا با دودکش خشک می شود به این معنی که در یک ساختار داخلی گرم شده خشک می شود. این فرآیند پخت همان چیزی است که به برگ بلوند ویرجینیا رنگ زرد/نارنجی پر جنب و جوش و طعم شیرین آن را می دهد.

تنباکو ایر کیورینگ

از برگ‌های تنباکوی خشک‌شده با هوا نیز استفاده می‌شود، اما معمولاً این روش برای گزینه‌های تنباکوی قلیان با برگ‌های تیره است که دارای محتوای نیکوتین بالاتری هستند. عمل آوری هوا معمولاً در انباری باز انجام می شود که در آن برگ ها به مدت چند هفته برای خشک شدن آویزان می شوند. این روش همچنین طعم تنباکوی قوی‌تری نسبت به تنباکوی با دودکش ایجاد می‌کند.

مواد لازم برای تولید توتون قلیان میوه ای

این محصول از ترکیب توتون، طعم دهنده و مواد افزودنی دیگری تشکیل شده است.

  1. ملاس به عنوان شیرین کننده استفاده می شود و از نیشکر تهیه می شود. جایگزین های دیگری مانند شربت عسل و ذرت وجود دارد، با این حال، ملاس رایج ترین انتخاب در بین مارک های مدرن است.
  2. گلیسیرین جزء دیگری است که استفاده می شود. این یک حامل عالی برای طعم دادن است و به مرطوب نگه داشتن برگ ها کمک می کند. گلیسیرین نیز همان چیزی است که اکثر ابر خروجی را که هنگام بازدم قلیان مشاهده می کنید، تولید می کند.
  3. ماده نهایی طعم دهنده ای است که وارد تنباکوی قلیان می شود. برخلاف سایر انواع تنباکو مانند سیگار برگ و سیگار، یکی از ویژگی های اصلی قلیان طعم آن است. به طور سنتی تنباکوی قلیان با استفاده از میوه های خشک طعم دار می شد. برخی از رایج ترین طعم دهنده ها لیمو، سیب، انگور و حتی نعناع بود. امروزه از عصاره های طعم دهنده مواد غذایی در تنباکوی قلیان استفاده می شود و صدها طعم دهنده موجود است.
  4. رنگ دهنده برای ایجاد رنگ متناسب با نوع میوه مدنظر برای طعم توتون

تولید توتون قلیان با دود رنگی

هدف از استفاده از قلیان استنشاق دود تنباکوی طعم‌دار یا ماری جوانا است که می‌توان آن را از طریق آب فیلتر کرد. قلیان به طرق مختلفی از جمله کشیدن تنباکو، کشیدن بخار الکل یا مصرف ماری جوانا استفاده می شود.

تنباکوی قلیان نوعی تنباکوی قابل احتراق است که با قلیان دود می‌شود. دود قلیان افراد را در معرض ماده شیمیایی اعتیادآور نیکوتین قرار می دهد و حاوی بسیاری از همان مواد شیمیایی سمی است که در دود سیگار وجود دارد.

کشیدن قلیان با بسیاری از اثرات نامطلوب سلامتی مانند سیگار کشیدن، مانند سرطان های ریه، مثانه و دهان و بیماری های قلبی مرتبط است. اثرات طولانی مدت شامل اختلال در عملکرد ریوی، بیماری مزمن انسدادی ریه، سرطان مری و سرطان معده است.

خوب، هر عنصری (یا در واقع، هر مولکولی) هنگام گرم شدن، یک الگوی مشخص از خطوط طیفی رنگی منتشر می کند. اما بیشتر دودهای رنگی ناشی از سوختن فلزاتی است که برای سلامتی انسان مضر است. بنابراین این شرکت توانسته است با استفاده از ترکیبات غیرمضر 3 رنگ متفاوت را ایجاد نماید.

بازار قلیان

برای نوشتن بیزینس پلن تولید توتون قلیان با دود رنگی تحقیقات بازار مفصلی انجام شده است.

بازار قلیان‌خانه‌ها در ایالات متحده در دهه گذشته رشد چشمگیری داشته است. تا دسامبر 2018، حداقل 2875 قلیان بار در ایالات متحده وجود دارد و به طور متوسط ​​هر ماه پنج قلیان بار جدید افتتاح می شود. از این اعداد میتوان تخمین زد که بین 4 تا 7 میلیون قلیان کش فعلی در ایالات متحده زندگی می کنند. از این قلیان‌کش‌ها، تقریباً 10 درصد منشأ خاورمیانه‌ای هستند و گروه‌های باقی‌مانده اصالتا آمریکایی هستند، اما رشد کرده‌اند و فرهنگ قلیان را پذیرفته‌اند.

اندازه بازار تنباکوی قلیان در سال 2019 به 1811.16 میلیون دلار رسید و پیش بینی می شود تا سال 2027 به 3233.49 میلیون دلار برسد که با رشد 8.21 درصدی از سال 2021 تا 2027.

سهم بازار تنباکوی قلیان در بازار مادر آن (بازار تنباکو) نزدیک به 4 درصد است.

5/5 - (1 امتیاز)