سفارش نگارش برای کسب و کار حکاکی لیزری در به تیم تخصصی طرح توجیهی ارائه شد. این شرکت در بعد از مذاکره اولیه باید یک سرمایه گذار از ، نیاز به بیزینس پلن داشت که بتواند 360 هزار دلار سرمایه جذب نماید. این طرح توجیهی Business Plan بیزینس پلن باید بتواند از طرح مدنظر به درستی دفاع نماید.

صفر تا صد بیزینس پلن کانادا به همراه ۷ نکته مهم که باید بدانید!

بیزینس پلن کارآفرینی در کانادا - حکاکی لیزری

مقدمه

بر اساس بیزینس پلن کارآفرینی در کانادا – حکاکی لیزری

از آنجایی که کسب و کار حکاکی لیزری به دلیل مواد شیمیایی مورد استفاده تا حدودی خطرناک است، دستگاه مورد استفاده باید استانداردهای خاصی را رعایت کند. باید در یک منطقه صنعتی و نه در یک بخش دور از محیط مسکونی از شهر واقع شود.

این کار برای جلوگیری از استنشاق مواد شیمیایی مضر توسط افراد انجام می شود. این مرکز همچنین ملزم به رعایت تمام استانداردهای بهداشتی، آتش نشانی و ایمنی ایالتی و کشوری است.. افرادی که می خواهند در مقیاس کوچک شروع به کار کنند، همچنان می توانند انتخاب کنند که از گاراژ خود شروع کنند و از آنجا رشد کنند.

شرکت‌ حکاکی لیزری بخشی از صنعت حکاکی هستند و فعالین این صنعت متن‌ها را روی طیف وسیعی از سطوح (به عنوان مثال پلاک‌ها، پیراهن‌ها، جوایز، دعوت‌نامه‌ها، سلاح‌های گرم، لوازم الکترونیکی، لپ‌تاپ و برچسب‌های شناسه صنعتی و غیره) برای مصرف‌کنندگان حکاکی می‌کنند.

حکاکی لیزری به طور دائمی یک آیتم را علامت گذاری می کند و در مقابل محصولات تقلبی یا کپی ها، یک کنترل و تعادل ایجاد می کند. در کارت‌های شناسایی، از فرمت‌های چند لایه برای تغییر رنگ رنگدانه‌های لایه زیرین بدون تأثیر بر لایه شفاف بالا استفاده می‌شود. این تضمین می کند که یک محصول از تقلب در امان است، تصاویر و متن با کیفیت بالا می کند، ضد دستکاری و قابل تنظیم برای نیازهای هر سازمان است.

همچنین، حکاکی لیزری می تواند شماره سریال، مهر زمان، شماره قطعه، برچسب اجزا، کد تاریخ، بارکد یا کدهای خاص صنعت را ارائه دهد. ناگفته نماند که حکاکی لیزری به ابزاری مهم در شناسایی قطعات، کنترل و ردیابی موجودی، هشدار ایمنی و هشدار و پیشگیری از تلفات تبدیل شده است.

شرکت‌های جدید صنعت با موانع کمی برای ورود مواجه هستند، زیرا می‌توانند تقاضای بسیاری از بازارها را برآورده کنند، مانند تولیدکنندگان دستگاه‌های پزشکی که به حکاکی‌هایی مانند بارکد و شماره سریال محصول نیاز دارند. سرمایه مورد نیاز برای ورود به صنعت خدمات حکاکی کم است، به طوری که شرکت های جدید تنها به سرمایه ای حدود 13500 هزار دلار نیاز دارند. اصولاً شرکت های حکاکی لیزری خدمات حکاکی فقط به لیزر، کامپیوتر و نرم افزار گرافیکی نیاز دارند.

برخی از علی که کارآفرینان را تشویق می‌کند تا شرکت حکاکی لیزری خود را راه‌اندازی کنند، می‌تواند این باشد که راه‌اندازی کسب‌وکار آسان است و سرمایه راه‌اندازی مقرون به صرفه است. شما در واقع می توانید کسب و کار حکاکی لیزری خود را از راحتی خانه خود راه اندازی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک دفتر کار در جایی از خانه خود ایجاد کنید.

علاوه بر این، صنعت خدمات حکاکی برای هر کارآفرین مشتاقی که آموزش‌ها، مهارت‌ها، ابزارها و شاید گواهی‌های حرفه‌ای لازم را برای راه‌اندازی کسب‌وکار حکاکی لیزری خود کسب کرده باشد، بسیار باز است.

انواع حکاکی با لیزر

بر اساس بیزینس پلن کارآفرینی در کانادا – حکاکی لیزری

انواع حکاکی

 1. حکاکی انبوه/شرکتی: این نوع کسب و کار حکاکی لیزری انواع محصولات را به صورت عمده و اغلب به مشتریان شرکتی می فروشد. نمونه هایی از این محصولات شامل جاکلیدی یا لیوان حکاکی شده با آرم شرکت است.
 2. حکاکی روی شیشه: این نوع از حکاکی لیزری در ایجاد و فروش محصولات شیشه ای حکاکی شده تخصص دارد. نمونه هایی از این محصولات عبارتند از لیوان های شراب، بطری های شامپاین و بشقاب های شیشه ای.
 3. حکاکی فلز: این نوع کسب و کار حکاکی لیزری محصولات فلزی حکاکی شده را ایجاد و به فروش می رساند که معمولاً از فولاد ضد زنگ یا فلزات پوشش داده شده تشکیل شده است. لیوان ها و بطری های فلزی روکش دار نمونه هایی از محصولات حکاکی شده فلزی هستند.
 4. حکاکی طاقچه/بالا: این نوع کسب و کار حکاکی لیزری در مواد ظریف و طرح های پیچیده و منحصر به فرد تخصص دارد. نمونه هایی از این محصولات شامل مجسمه های هنرمندانه یا هدایای لوکس حکاکی شده با لیزر است.
 5. حکاکی روی چوب: این نوع کسب و کار حکاکی لیزری بر ایجاد و فروش محصولات حکاکی شده از چوب متمرکز است. نمونه هایی از محصولات حکاکی شده روی چوب شامل پازل، پلاک و زیور آلات است.

بازار هدف 

بر اساس بیزینس پلن کارآفرینی در کانادا – حکاکی لیزری

 1. شرکت های نجاری
 2. شرکت های فلزکاری
 3. شرکت های علامت گذاری دیجیتال و خرده فروشی
 4. شرکت های مدل سازی
 5. فروشندگان گجت و تجهیزات ورزشی
 6. شرکت های برندینگ
 7. مدارس

نکات کلیدی

بدون تردید، سرمایه گذاران بزرگی وجود دارند که در صنعت حکاکی لیزری سهام دارند. اما یک چیز مسلم است، فضای کافی برای شرکت های بزرگ حکاکی لیزری و شرکت های کوچکتر وجود دارد. رقابت بسیار زیاد در صنعت به این معنی است که نه تنها از شما انتظار می رود که خدمات با کیفیتی ارائه دهید.

توانایی در مدیریت قراردادها، توانایی انتقال هزینه ها و دسترسی به مواو اولیه ارزانتر بسیار مهم است.

تکنسین‌ دارای گواهی بسیار مهم است. ما دارای پیشرفته ترین کارگاه با ابزار و ماشین آلات بسیار کارآمد به علاوه این واقعیت است که خدمات ما بر اساس بهترین شیوه های بین المللی هدایت می شود.

طرح توجیهی – طرح کسب و کار – بیزینس پلن کارآفرینی در کانادا – حکاکی لیزری

5/5 - (1 امتیاز)