سرویس اجاره نرم افزار (SaaS) برای استرالیا

نوشتن بیزینس پلن مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری Visa 188

Software as a service (SaaS)

سفارش نوشتن بیزینس پلن سرویس اجاره نرم افزار (نرم افزار به عنوان سرویس) برای درخواست ی استرالیا، به تیم تخصصی ارائه شد. سفارش دهنده توانست با بیزینس پلن مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری Visa 188 ، ویزا دریافت نماید.

بیزینس پلن خدمات اجاره نرم افزار (SaaS) استرالیا

بیزینس پلن خدمات اجاره نرم افزار (SaaS) استرالیا

این بیزینس پلن باید بتواند خدمات اجاره نرم افزار (SaaS) استرالیا (طرح توجیهی – طرح تجاری Business Plan) را توجیه نماید.

تشریح کسب و کار سرویس اجاره نرم افزار (SaaS) برای استرالیا

بر اساس بیزینس پلن مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری Visa 188

نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) یک مدل توزیع نرم افزار است که در آن یک ارائه دهنده فضای ابری، برنامه ها را میزبانی می کند و آنها را از طریق اینترنت در اختیار کاربران نهایی قرار می دهد. در این مدل، یک فروشنده نرم افزار با یک خدمت دهنده فضای ابری قرارداد میبندد تا این نرم افزار را به دیگران اجاره دهد.

نمونه هایی از ارائه دهندگان محبوب SaaS عبارتند از: BigCommerce, Google Workspace, Salesforce ,Drop Box.

مدل SaaS می‌تواند هزینه‌های زیرساخت فناوری اطلاعات را که قبلاً میزبان برنامه‌ها بوده‌اند، کاهش دهد. همچنین می تواند مقداری از زمان صرف شده برای وظایف مدیریتی را به حداقل برساند، زیرا یک ارائه دهنده SaaS مسئول ارتقا و مدیریت است.

مدل SaaS اغلب منطقی است زیرا روندهای مختلف فناوری به معماری‌های سریع‌تر، چابک‌تر و بر اساس تقاضا و همچنین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری سریع‌تر نیاز دارند. فناوری‌هایی که تقاضا برای SaaS را افزایش داده‌اند شامل محاسبات ابری و محاسبات لبه‌ای، 5G و Wi-Fi 6، دستگاه‌های متصل به اینترنت اشیا، فناوری‌های همکاری، تحرک، و تجربه‌های همه جانبه فعال شده توسط واقعیت مصنوعی (AR) و واقعیت مجازی (VR) هستند. این فناوری‌ها می‌توانند تشنه داده و محاسباتی فشرده باشند و به زیرساخت‌هایی با تأخیر کم و با کارایی بالا نیاز دارند تا بتوانند روی آن کار کنند.

در حال حاضر بسیاری از برنامه های کاربردی تجاری در مدل SaaS در دسترس هستند، مانند ایمیل، مدیریت فروش، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، صورتحساب و برنامه های همکاری.

کسب و کار سرویس اجاره نرم افزار (SaaS) در سطح جهانی

بر اساس بیزینس پلن مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری Visa 188

بازار نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) و در انتظار رشد 99.99 میلیارد دلاری در طی سال های 2021-2025 است که در طول دوره پیش بینی با CAGR بیش از 11 درصد پیشرفت می کند.

گزارش ما در مورد بازار نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) تجزیه و تحلیل جامع، اندازه و پیش بینی بازار، روندها، محرک های رشد و چالش ها، و همچنین تجزیه و تحلیل فروشنده را ارائه می دهد که حدود 25 فروشنده را پوشش می دهد.

افزایش استفاده از تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها، افزایش پذیرش ابر عمومی و ترکیبی، و افزایش برون‌سپاری شرکت‌ها، محرک‌های کلیدی اندازه بازار SaaS هستند. یکی دیگر از عل محرک رشد بازار در طول دوره پیش بینی، پذیرش فزاینده میکرو SaaS است.

از آنجایی که سازمان‌های بیشتری در سراسر منطقه قصد دارند زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود را به ابر تغییر دهند، عملیات تجاری را تقویت کنند و فرآیندها را بهبود بخشند. پیش‌بینی می‌شود که بخش CRM حدود 34.96 درصد از سهم بازار جهانی را در سال 2027 به خود اختصاص دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *