دریافت به روش ارائه ایده نوآورانه برای درمان و ساخت بخشهایی از بدن انسان با سلولهای بنیادی – مهندسی بافت بدن انسان – پزشکی ترمیمی

نوشتن طرح توجیهی برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا company (استارتاپ) توسط آقای دکتر م.ا از کشور فرانسه به تیم تخصصی طرح توجیهی واگذار شد.

آقای دکتر م در حدود 19 سال سابقه کار در حوزه سلولهای بنیادی Stem Cell دارد. وی قصد دارد تا مرکزی برای درمان بخشهایی از بدن انسان که دچار اسیب شدید شده و قابلیت ترمیم به صورت طبیعی ندارد را در کشور کانادا تاسیس نماید.

طرح توجیهی ویزای استارت آپ کانادا – Business Plan , طرح کسب و کار ,طرح تجاری, بیزینس پلن باید ایشان را در جذب سرمایه گذار کمک نماید.

دریافت ویزای استارت آپ کانادا به روش ارائه طرح توجیهی ایده نوآورانه برای درمان و ساخت بخشهایی از بدن

بر اساس طرح توجیهی ساخت اندام بدن با سلولهای بنیادی

پزشکان با استفاده از پلیمرها تخریب شونده و سلول های بنیادی به دنبال مهندسی بافت های بدن انسان هستند. ساخت اندام بدن به معنای کشت یا ساخت دست یا در لابراتور نیست.

در حوزه تولید اندام بدن ، هدف مهندسی بافت ، تولید بخشهای از بدن است که به رفع آسیبهاب جدی کمک میکند مانند ساخت پوست یا تاندون یا ماهیچه است. بنابراین هدف ساخت انواع تک بافت ها است.

برای مثال آن دسته از ورزشکارانی که دچار پارگی عضله رباط صلیبی یا سولئوس نیاز به عمل جراحی برای برداشتن تاندون از قسمت دیگری از بدن برای عمل جراحی ترمیمی هستند. اما با کشت و ساخت عضله و تاندوم از طریق سلولهای بنیادی ورزشکار و قراردادن آن در محل پارگی، به سلول‌های بنیادی خون اجازه داده میشود تا درمان را به صورت طبیعی شروع نماید.

کسب و کار تولید اندام و بافت با سلول بنیادی

ساخت بافت با سلول بنیادی به طبق گفته انستیتوی ملی بهداشت (NIH)، به عنوان فرآیند ایجاد بافت های زنده و عملکردی برای ترمیم یا جایگزینی از دست دادن عملکرد بافت یا اندام به دلیل سن، بیماری، آسیب یا آسیب تعریف می شود. نقایص مادرزادی صنعت سلول درمانی متشکل از مشاغلی است که به محصولات سلول درمانی پوست و زخم مزمن، محصولات سلول درمانی اسکلتی عضلانی و محصولات سلول درمانی سرطان می پردازند.

در مهندسی بافت، فرصت های تجاری گسترده ای در بازسازی اندامها و بخشهای بدن انسان وجود دارد. در و انگلیس و سایر کشورهای توسعه یافته جهان پر رونق و سودآور است. راه اندازی کسب و کار در بخش مراقبت های بهداشتی در صورتیکه راه حلی جدید داشته باشید با استقبال روبرو میشود. راه اندازی کسب و کار درمانی با سلول های بنیادی یکی از این بیزنس ها است.

برای راه اندازی کسب و کار درمانی با سلول های بنیادی می رسد، ابتدا باید قوانین موجود در کشور یا ایالت مورد بررسی قرار گیرد.  از آنجا که این بیزینس با بهداشت و پزشکی بازساختی/ پزشکی ترمیمی و سلامت مردم در ارتباط است معمولاً به شدت تحت نظر و قوانین پیچیده ای دارد.

داشتن یک طرح کسب و کار برای ارائه سازمانهای ارائه دهنده مجوزها نیز بسیار ضروری است .

ویزای استارت آپ کانادا  با ارائه طرح توجیهی ساخت بافت بدن با سلولهای بنیادی – پزشکی ترمیمی

بازار

پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی سلول‌های بنیادی از 11.90 میلیارد دلار در سال 2021 به 27.65 میلیارد دلار در سال 2028 با نرخ CAGR 12.8 درصدی در دوره پیش‌بینی [2021-2028] افزایش یابد

در آمریکا، حدود 221 کسب و کار در حوزه سلول بنیادی وجود دارد و حدود 15623 را استخدام نموه اند.

 

طرح کسب و کار تجاری دریافت ویزای استارتاپ کانادا کشت و ساخت بافت بدن انسان با سلول بنیادی

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *