پوشاک و لباس ورزشی موج سواری فلوریدا –

طرح توجیهی تولید لباس ورزشی موج سواری

سفارش نوشتن تولید لباس ورزشی موج سواری توسط شرکت Ni فعال در فرانسه به تیم تخصصی طرح توجیهی داده شد. این طرح کسب و کار ( طرح توجیهی – بیزینس پلن – Business Plan) قرار است که با ارائه به یک سرمایه گذار، حدود 1.5 میلیون دلار در طی دو سال سرمایه جذب نماید.

طرح کسب و کاری تجاری برای راه اندازی کارگاه تولید و فروش لباس ورزشی موج سواری هوشمند

طرح توجیهی تولید لباس ورزشی موج سواری هوشمند - فلوریدا

این شرکت متشکل از موج سواران و طراحان پوشاک ورزشی است که محصولات با کیفیتی را برای موج سواری و سایر ورزشهای آبی تولید کند.

این طرح توجیهی حاوی آن دسته از اطلاعات است که به شرکت در نفوذ به بازار آمریکا کمک کند و خود را به‌عنوان یک شرکت پوشاک و لوگوی معتبر در فلوریدا معرفی نماید.

قرار است که بخشی عمده از محصولات در مکزیک تولید شود. فلوریدا از نظر استراتژیک برای ارائه بازخورد معتبر محصول انتخاب شد، زیرا بسیاری آن را به عنوان پایتخت ترکیبی از اهای آمریکای جنوبی-اسپانیولی در ایالات متحده در نظر دارند.

محصولات

بر اساس متن طرح توجیهی ، این شرکت در حال حاضر دارای خطوط لباس موج سواری Surfing فعال در فرانسه است که به زودی با یک کارگاه تولیدی در مکزیک، این محصول برای توزیع در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

این شرکت موفق به تولید لباس موج سواری هوشمند با لایه ای از پوشش گرافین است. این محصول به گونه ای هوشمندانه ساخته شده اند که گرما را به طور موثرتری به دام می اندازند و گرما را برای استفاده کننده فراهم می کنند.

بازار لباس ورزشی موج سواری

بازار پوشاک تخصصی با سرعت در حال رشد است، با خطوط باکیفیت پوشاک ارائه شده توسط تولید کنندگان مکزیکی عرضه کند.

اندازه بازار جهانی پوشاک و لوازم جانبی موج سواری در سال 2020 در حدود 1.23 میلیارد دلار برآورد شد و انتظار می رود با نرخ  5.0 درصد از سال 2021 تا 2028 افزایش یابد.

افزایش تعداد مدارس موج سواری، روند رو به رشد لباس موج سواری و لباس های الهام گرفته از موج سواری و پذیرش موج سواری به عنوان یک ورزش سبک زندگی در بین تمام گروه های سنی احتمالاً رشد بازار را در دوره پیش بینی افزایش می  ا

در سال 2020، آمریکای شمالی با بیش از 45.0 درصد بیشترین سهم را داشت. محبوبیت روزافزون موج‌سواری در میان علاقه‌مندان به ماجراجویی در آمریکای شمالی، به رشد صنعت تجهیزات و لوازم جانبی موج‌سواری در این منطقه دامن می‌زند. در سال 2020، رده پوشاک موج سواری بخش قابل توجهی از بازار آمریکای شمالی را در اختیار داشت و احتمالاً در طول دوره پیش بینی به این کار ادامه خواهد داد. طبق گزارش انجمن صنعت ورزش و تناسب اندام، تا آگوست 2019، 2.87 میلیون موج سوار در ایالات متحده وجود داشته است.

طرح توجیهی تولید لباس ورزشی موج سواری

به دلیل سواحل طولانی، ایالات متحده بزرگترین بازار موج سواری را دارد که آن را به مقصد محبوبی برای موج سواری و سایر ورزش های آبی تبدیل کرده است. فرانسه یکی از برترین نقاط موج سواری در جهان است. یک نظرسنجی که در سال 2020 انجام شد، تقریباً 650000 موج سوار در فرانسه تخمین زد. موج سواران در فرانسه می توانند امواج اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه را شکار کنند.

تیم مدیریت

افراد ورزش محور تیم مدیریت این شرکت را تشکیل داده که محصولاتی را متناسب با سبک زندگی فعال خود طراحی می کنند. مدیرعامل خود در مکزیک مستقر خواهد بود. او 25 سال سابقه موج سواری دارد و به صورت حرفه ای در دنیای موج سواری حضور داشته است.

طرح توجیهی ( طرح کسب و کاری – بیزینس پلن) تولید لباس ورزشی موج سواری هوشمند

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *