ژل پاک کردن رنگ تاتوی پاک شده با لیزر –

 سفارش نوشتن طرح توجیهی توسط شرکت JOJ به تیم تخصصی طرح توجیهی برای جذب سرمایه گذار در آمریکا داده شده. این باید بتواند یک سرمایه گذار Venture Capital را قانع به نماید.

طرح توجیهی ماده پاک کننده تاتو برای راه اندازی این کسب و کار در مدت 1 ماه انجام شد و سرمایه گذاری از نوادا روی این بیزینس سرمایه گذاری نمود.

طرح توجیهی ژل پاک کننده رنگ تاتوی پاک شده با لیزر - آمریکا

تشریح ژل پاک کردن رنگ تاتوی پاک شده با لیزر بر اساس طرح توجیهی

محصولات شیمیایی کاهش رنگ تاتو یا پاک کردن تاتو همگی اثرگذار نبود و با اثرگذاری بسیار نا امید کننده ای دارند. زیرا رنگ زیر پوست قرار داد و این مواد شیمیایی بدون اسیب زدن به پوست نمیتوانند به رنگ های تزریق شده در پست نمیرسند.

بهترین راه حل در مرحله اول ، استفاده از لیزر است. اما لیزر نیز نمیتوانند رنگ تاتو را به صورت کامل از بین ببرند و مقداری از رنگ یا باقی میماند و یا رنگ پوست در محل پاک سازی تاتو با نواحی اطراف ان متفاوت میشود.

بنابراین وجود یک ماده که بتواند فرایند تمیز کردن پوست از تاتو را بعد از لیزر انجام و پوست را به رنگ اولیه به صورت دائم درآورد، بسیار ضروری است.

بنابراین این ژل یک اختراع است که بلافاصله بعد از لیزر تاتو ، روی پوست مالیده میشود و در مدت یک هفته ، رنگ پوست در محل تاتو دقیقا با سایر نقاط بدن یکسان میگردد.

برخی به تعداد دفعاتی بیش از یک بار لیزر برای پاک کردن آن توصیه میکنند که این خود موجب آسیب پوست میشود. به خصوص اگر در نواحی مانند صورت یا گردن یا دستها باشد که پوست لطف تری دارند.

تحلیل بازار

رشد بازار دستگاه های پاک کننده خالکوبی دقیقا با رشد بازار این ژل در تناسب.

اندازه بازار جهانی پاک کردن خالکوبی 4.34 میلیارد دلار در سال 2021 بود. تخمین زده می شود که تا سال 2030 به 12.15 میلیارد دلار برسد که نشان دهنده  رشد 12.1٪ در طول دوره پیش بینی شده 2021-2030 است.

بنابراین به عنوان یک محصول مکمل این بازار می توان پیش بینی نمود که ژل پاک کننده رنگ تاتو به استقبال مناسبی روبرو شده و بازار رو به رشدی داشته باشد.

طرح توجیهی ژل پاک کننده رنگ تاتوی پاک شده با لیزر – آمریکا

5/5 - (1 امتیاز)