طرح توجیهی تاسیس استودیو آموزش تناسب اندام زومبا Zumba

سفارش () استودیو زومبا ZUMBA به تیم تخصصی طرح توجیهی داده شد.

استودیو تناسب اندام زومبا ZUMBA یکی از مشاغل مرتبط با رقص و تناسب اندام است که در حال گسترش است.

اکنون برای عموم مردم واضح است که اگر به طور منظم ورزش کنند و رقص زومبا به کمک آنها بیاید، می توانند سالم بمانند، سبک زندگی خود را بهبود بخشند و عمر طولانی تری داشته باشند. افراد زیادی برای کاهش وزن، تناسب اندام و سرگرمی در استودیوهای زومبا ثبت نام می کنند، از این رو همیشه افرادی در جامعه شما هستند که در صورت داشتن امکانات و تجهیزاتی که به آنها کمک می کند، از استودیو زومبا حمایت می کنند.

طرح توجیهی تاسیس استدیو آموزش زومبا - کانادا

راه اندازی یک کسب و کار استودیو زومبا می تواند سرمایه بر باشد، اما می توانید مطمئن باشید که اگر در مکانی هستید که مردم علاقه مند به تناسب اندام و رقص هستند، در عرض 2 یا 3 سال پس از شروع آن به نتیجه خواهید رسید.

زومبا ZUMBA چیست ؟

بر اساس طرح توجیهی تاسیس استودیو آموزش زومبا کانادا

زومبا یک برنامه ورزشی تناسب اندام است که توسط رقصنده و طراح رقص کلمبیایی آلبرتو “بتو” پرز در دهه 90 خلق شد. استودیو زومبا تحت صنعت باشگاه‌های بدنسازی و تناسب اندام کار میکنند و دارای امکانات ورزشی و تفریحی ورزشی مانند شنا، اسکیت یا ورزش‌های راکتی است. کلاس های زومبا معمولاً حدود یک ساعت طول می کشد و توسط مربیان دارای مجوز زومبا تدریس می شود. در یک کلاس زومبا، فرد می تواند تا 600 کیلوکالری را بسوزاند.

موسیقی مورد استفاده: کامبیا، سالسا، مرنگ، مامبو، فلامنکو، چاچاچا، رگیتون، سوکا، سامبا، موسیقی هیپ هاپ، موسیقی آکسه و تانگو.

ZUMBA تلفیقی از موسیقی لاتین و بین المللی است – تم های رقص که یک سیستم تناسب اندام پویا، هیجان انگیز و موثر ایجاد می کند! روتین ها دارای تمرین تناسب اندام هوازی با ترکیبی از ریتم های تند و آهسته هستند که بدن را تقویت می کند و مجسمه می سازد. زومبا از اصول تمرین تناسب اندام و تمرینات مقاومتی برای به حداکثر رساندن بازده کالری، چربی سوزی و تقویت کل بدن استفاده می کند. این ترکیبی از حرکات مجسمه سازی بدن با مراحل رقص آسان است.”

زومبا یکی از همه کاره ترین تمرینات تناسب اندام است، زیرا کلاس ها را می توان برای هر سطح تناسب اندام طراحی نمود. زومبا یک صنعت بسیار بزرگ است و در تمام نقاط جهان به ویژه در کشورهای توسعه‌یافته مانند ایالات متحده آمریکا، ، بریتانیا، آلمان، ، آفریقای جنوبی، جمهوری چک و ایتالیا و در حال جذب مشتری است.

در حال حاضر بیش از 3752 مربی زومبا در ایالات متحده مشغول به کار هستند. 93.6 درصد کل مربیان زومبا زن هستند.
زومبا بیش از 136000  مربی در سراسر جهان دارد.

انواع زومبا

بر اساس بیزینس پلن تاسیس استودیو آموزش زومبا کانادا

برای استودیوهای زومبا این امری عادی است که در یک یا چند مورد از زمینه‌های تخصصی زیر تخصص داشته باشند.

 1. زومبا گولد برنامه ای است که برای افراد مبتدی و مسن طراحی شده است.
 2. زومبا استپ یک تمرین برای پایین تنه است که شامل روتین های زومبا و ایروبیک استپ با ریتم های رقص لاتین است.
 3. تونینگ زومبا برای افرادی است که تمرینات خود را با تونینگ استیک انجام می دهند. این عضلات شکم، ران ها، بازوها و سایر عضلات را در سراسر بدن هدف قرار می دهد. این نوع کلاس زومبا یک تمرین کاردیو و تمرین قدرتی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند.
 4. کلاس های آکوا زومبا در استخر شنا برگزار می شود. مربی کلاس را در کنار استخر هدایت می کند در حالی که شرکت کنندگان در آب های کم عمق دنبال می شوند. حرکات مخصوصاً برای ترکیب همان حرکات رقص مورد استفاده در کلاس تناسب اندام زومبا با حرکات مورد استفاده در کلاس های تناسب اندام آبی سازگار شده اند.
 5. Zumba in the Circuit رقص را با تمرینات دایره ای ترکیب می کند. این کلاس ها معمولاً 30 دقیقه طول می کشند و تمرینات قدرتی را در ایستگاه های مختلف در فواصل زمانی مشخص انجام می دهند.
  کلاس های زومباتومیک، زومبا کیدز و زومبا کیدز جونیور برای کودکان 7 تا 11 ساله طراحی شده است.
 6. تونینگ طلایی زومبا یک کلاس تقویت کننده برای شرکت کنندگان مسن تر با هدف بهبود قدرت عضلانی، وضعیت بدنی، تحرک و هماهنگی است.
 7. زومبا سنتانو یک تمرین روی صندلی است که بر استفاده از وزن بدن برای تقویت و تقویت بدن تمرکز دارد.
 8. استرانگ بای زومبا این تخصص تمرینات تناوبی با شدت بالا را با انگیزه موسیقی همگام سازی ترکیب می کند.
 9. زامبینی کلاسی برای نوزادان و کودکان 0 تا 3 ساله و مراقبین آنها است.
 10. A Plate by Zumba یک برنامه آموزش الکترونیکی برای یادگیری عادات غذایی سالم است.

طرح توجیهی تاسیس استودیو آموزش زومبا – کانادا

 

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *