طرح توجیهی تولید ایمپلنت دریچه قلب ( ایمپلنت حلقوی دریچه قلب )

ایمپلنت دریچه قلب ( طرح کسب و کار تجاری Business plan بیزینس پلن ) برای استفاده در عمل قلب باز توسط آقای دکتر X بر اساس اختراع ایشان به این تیم سفارش داده شد. ایشان این قصد دارد که با ارائه این طرح توجیهی از طریق ثبت شرکت در و دریافت این محصول را تولید نماید.

Heart Valve Bicuspid بیزینس پلن دریچه قلب ویزای آلمان استارتاپ

این طرح توجیهی بخشی از فرآیند برنامه‌ریزی کسب‌وکار سازمان یافته است که از بر اساس مشاوره های ارائه شده به ایشان ، کامل قابل پیاده سازی است ، زیرا بر اساس اطلاعات واقعی بازار است. این شرکت قرار است که در طی دو سال آینده دو محصول جدید را به سبد محصول خود اضافه نماید و درآمدها را افزایش دهد.

شرکت M با ارائه طرحی جدید در حوزه انولوپلاستی تخریب پذیر قلبی ، راه حلی بهتر طراحی و ارائه نموده است. مشتریان آن کلینیک‌های جراحی قلب هستند که می‌خواهند پروتزهای دریچه قلب انجام دهند. این شرکت در سال جاری میلادی فعالیت های تجاری خود را در اتحادیه اروپا آغاز خواهد نمود.

تشریح محصول

تولید ایمپلنت دریچه قلب به منظور کوچکتر یا تقویت حفره های دریچه قلب به روشی بسیار موثرتر است. این ایمپلنت امکان رشد طبیعی دریچه را در نوزادان و کودکان فراهم می نماید و از تنگی مجرا و انجام جراحی های متعدد جلوگیری می کند. این ایمپلنت اثر مستقیم روی عضلات دریچه قلب دارد و آن را در کمتر از 3 ماه به صورت کامل ترمیم خواهد نمود و هیچ عوارض جانبی نخواهد داشت.

این ایمپلنت مستعد ابتلا به عفونت نیست و علاوه بر این ، جای زخم در طی مراحل رشد نوزاد قادر به رشد طبیعی است. این ایمپلنت در 6 سایز تولید خواهد شد.

نکات مهم اختراع :

  • با تولید این ایمپلنت دریچه قلب ، زمان عمل جراحی دریچه قلب را در حالت جراحی باز 45 دقیقه کاهش میابد
  • مدت زمان مورد نیاز برای ترمیم زخمها را پیرامون دریچه قلب را تا 45% کاهش میدهد
  • استفاده از یک پلیمر بسیار خاص

عل کلیدی برای موفقیت مطرح شده در طرح توجیهی :

  1. محصول دارای CE اروپا میباشد
  2. فروش به نمایندگان فروش در حجم بالا خواهد بود.
5/5 - (4 امتیاز)