طرح توجیهی پنجره دوجداره برقی از جمله طرح های کسب و کار می باشد که توسط تیم حرفه ای مشاوره مهاجرت کانادا نوشته شده است.

طرح توجیهی پنجره دوجداره برقی

طرح توجیهی پنجره دوجداره برقی توسط آقای کام به تیم مشاوران مدیریت ایران سپرده شد. آقای کام روی این طرح توجیهی به مدت 4 سال کار کرده است و در آن را به صورت یک اختراع ثبت نموده است. طرح توجیهی شیشه دوجداره برای دریافت کانادا برای وی نوشته می شود

سند کسب‌ و کار ( طرح توجیهی)

بیزینس پلن استارتاپ کانادا طرح توجیهی پنجره دوجداره برقی

این پنجره دوجداره برقی با کمک الکتریسیته می تواند یک سری خواص بسیار جذاب و کارآمد را به این پنجره اضافه نماید. بر اساس این خاصیت ها کانادا طرح توجیهی پنجره دوجداره برقی شکل گرفت.

مزیتهای پنجره دوجداره برقی :

  • تغییر رنگ
  • جلوگیری از ایجاد بخار آب
  • افزایش میزان جلوگیری از آلودگی صوتی تا 30%

پنجره دوجداره برقی یک اختراع است که میتواند کل صنعت تولید پنجره دوجداره ایران و جهان را تغییر دهد.

هدف گذاری :

  • ثبت شرکت در تورنتو کانادا
  • عقد قرارداد با 5 شرکت برتر جهان برای تولید پنجره های جدید دوجداره
  • فروش 14 میلیون دلار تا پایان سال دوم

مزایای

طرح توجیهی پنجره دوجداره برقی دارای مزایای بسیار جالب و مفید زیر است:

صرفه جویی در هزینه انرژی  : ساختار پنجره های دو جداره عایق حرارتی را ایجاد می کند که در نتیجه هزینه انرژی کمتری را ایجاد مینماید.

اضافه کردن یک یا دو یا سه لایه شیشه مقدار عایق پنجره شما را افزایش می دهد. هر لایه شیشه مقدار قابل توجهی از گرما را که در آن عبور می کند ، به دام می اندازد و باعث افزایش محافظت در برابر افت گرما می شود. اما شیشه اضافه موجب افزایش ون پنجره و افزایش ضخامت آن میشود که این پنجره دوجداره برقی تنها به دو شیشه نیاز دارد با 35% افزایش عایقی حرارتی بیشتر از پنجره 4 لایه.

حذف بخار آب. رطوبت روی یک سطح گرم ، تبدیل به قطرات آب میشود ، که به یخ زدگی منجر میشود. این امر باعث می شود اتاق سردتر شود و همین امر افراد داخل را مجبور می کند تا گرما را تنظیم کنند. هوای بین دو صفحه شیشه ای ، از انسداد رطوبت در هوای سرد جلوگیری می کند. اما وقتی دما به 10 درجه زیر صفر میرسد ، این بخار ایجاد میشود. که البته در پنجره دوجداره الکتریکی چنین نخواهد بود و تا دمای منفی 35 درجه هیچ بخاری ایجاد نخواهد شد.

عایق صدا. پنجره های دو جداره با ایجاد سدی بین خانه و محیط بیرون ، عایق صدا را بهبود می بخشند. اما پنجره دوجداره الکتریکی این آلودگی صوتی را تا 30% نسبت به پنجره دوجداره معمولی بیشتر کاهش میدهد.

ایمنی پنجره های دو جداره  : روش معمول برای جلوگیری از ورود نور زیاد به داخل و یا دید شدن داخل ساختمان در هنگام شب ، استفاده از پرده است. پرده حس ایمنی را به مالک ساختمان میدهد. مانند یک دیوار بین بیرون و درون ساختمان. اما پنجره پنجره دوجداره برقی میتواند نقش پرده را نیز برای پنجره ایفا نماید

5/5 - (3 امتیاز)