اقامت نروژ از طریق برای ثبت شرکت در نروژ – سیستم تهویه مطبوع

بیزینس پلن نروژ – بر اساس اختراع دستگاه کاهنده مصرف برق سیستم

آقای مهندس n.m سفارش نوشتن بیزینس پلن (طرح توجیهی Businss Plan طرح تجاری) خود را به تیم تخصصی ارائه داد.

ایشان دارای 17 سال سابقه کار در حوزه نصب ، راه اندازی و تعمیر سیستم های حرارتی و برودتی در جنوبی بودند.

بنابراین برای مهاجرت به نروژ نیاز به یک بیزینس پلن به زبان ی نیاز داشتند که بتواند به صورت صحیح بازار HVAC را  تحلیل نماید و موجب جلب نظر افسیر پرونده وی در وزارت خارجه نروژ گردد.

بیزینس پلن نروژ - خدمات نصب سیستم گرمایش و سرمایش HVAC

HVAC مخفف Heating, Ventilation and Air Conditioning است و به سیستم های کنترل آب و هوای نصب شده در خانه ها یا املاک تجاری اشاره دارد.

به سیستم‌های مختلفی اطلاق می‌شود که برای انتقال هوا بین مناطق داخلی و خارجی، همراه با گرمایش و سرمایش ساختمان‌های مسکونی و تجاری استفاده می‌شوند.

همچنین سیستم هایی هستند که هوای داخل خانه را فیلتر و تمیز می کنند و سطح رطوبت را در سطوح مطلوب حفظ کنند.

بنابراین، پیمانکار HVAC، تجارتی است که تکنسین های خدمات آن وظیفه نصب، نگهداری و تعمیر آن سیستم ها را بر عهده دارند.

مشخصات بازار HVAC

بر اساس بیزینس پلن نروژ – خدمات نصب سیستم گرمایش و سرمایش HVAC

نروژ قرار است اولین کشور در سراسر جهان باشد که استفاده از گاز برای گرم کردن ساختمان ها را ممنوع می کند.

این کشور اسکاندیناوی که بزرگترین کننده نفت و گاز طبیعی در جهان خارج از خاورمیانه است، استفاده از نفت و پارافین برای گرم کردن ساختمان ها را از سال 2023 به بعد به طور کامل متوقف خواهد کرد.

یکی از راه حل ها استفاده از پمپ حرارتی منبع هوا (ASHP) است که توسط دولت های اروپایی به ویژه در بریتانیا، آلمان و کشورهای اسکاندیناوی تشویق می شود.

صنعت گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) صنعتی است که به سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع یک تأسیسات یا یک فضا (خودرو، هواپیما، کشتی، قطار) می پردازد.

حقیقت این است که گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع به هم مرتبط هستند، به ویژه زمانی که نیاز به تأمین دمای مطلوب در یک مرکز داخلی با هزینه های نصب، بهره برداری و نگهداری معقول باشد.

ویژگیهای HVAC

بر اساس بیزینس پلن نروژ – خدمات نصب سیستم گرمایش و سرمایش HVAC

کاملاً خوشبین هستیم که ارزش ها و کیفیت ارائه خدمات ما به ما کمک می کند تا کسب و کار HVAC خود را به سطح بالایی برسانیم و همچنین به ما کمک می کند تا تعداد مشتریانی را جذب کنیم که کسب و کار را بسیار سودآور می کند.

شرکتی هستیم که وقف ایجاد روابط تجاری خوب با مشتریان خود می‌شویم و دلایلی مناسبی را برای خرید محصولات وخدمات به آنان ارائه خواهیم نمود.

کاملاً آگاه هستیم که برای تبدیل شدن به انتخاب شماره یک در شهر خود، باید به ارائه خدمات با کیفیت ادامه دهیم و این دقیقاً کاری است که انجام خواهیم داد. ما آماده استفاده از آخرین فناوری در صنعت گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع هستیم.

تحلیل بازار HVAC

بر اساس بیزینس پلن نروژ – خدمات نصب سیستم گرمایش و سرمایش HVAC

پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) تا سال 2030 به حدود 367.5 میلیارد دلار آمریکا بر اساس نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) 3.9 درصدی بین سال‌های 2020 و 2030 برسد.

پیش‌بینی جدیدتر تخمین می‌زند که حجم بازار بازار تهویه مطبوع تا سال 2024 به 151.1 میلیون واحد خواهد رسید. رشد در بازار تهویه مطبوع احتمالاً به دلیل رشد مداوم درآمدهای بخش ساخت و ساز از پروژه های دولتی و خصوصی است.

 

بیزینس پلن نروژ – خدمات نصب سیستم گرمایش و سرمایش HVAC

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *