ایده جدید برای بیزینس پلن

جدید برای کانادا ، از ان مواردی است که همه به دنبال آن هستند.

ایده جدید برای راه اندازی یک کسب و کار جدید ، برای اینکه تمایل برای دریافت ی استارتاپ کانادا و سایر کشورها بسیار بالا است.

New Business Idea ایده جدید بیزینس پلن ویزا طرح توجیهی ( طرح کسب‌وکار تجاری بیزینس پلن

ایده جدید برای ویزای استارتاپ کانادا ، استرالیا ، ، هلند ، نیوزیلند ، فرانسه …

ایده جدید چیست ؟

ایده جدید به صورت عامیانه عبارت است از یک فکر نو که در یک کشور یا کل جهان نمونه مشابه نداشته باشد و بتواند یک مشکل را برای راحتر شدن زندگی انسانی از روی شانه های انسان بردارد و زندگی را راحتر نماید.

ایده تازه برای ویزای استارتاپ میتواند کاملا نوآورانه باشد و یا ایده قدیمی را بهبود داده و کارایی و اثربخشی آن در جهت افزایش رادمان بالا برد.

آیا ایده جدید برای بیزینس پلن را میتوان خرید ؟

جواب : بله و نه خیر –

ایده نوآورانه اگر به صورت یک اختراع ثبت شده باشد ، میتوان آن را خرید . پس بعد از پرداخت پول ، شما ایده را به صورت قانونی و با سند رسمی خریده اید ، در نتیجه مشکل حقوقی نخواهید داشت.

اما خرید ایده جدید برای نوشتن بیزینس پلن از یک وکیل یا شرکت مهاجرتی با ریسک همراه است. دولت استرالیا و کانادا و … خیلی به قانون کپی رایت ( قانون مالکیت آثار مادی و معنوی ) اهمیت می‌دهند ، کافی است که ایده توسط دو نفر ارائه شود.

پس تقاضای ویزای شما ریجت می‌شود. مطمئنا آن وکیل یا شرکت این مشکل را بر گردن نمی‌گیرند. هیچ توضیحی از سوی دولت کانادا و یا وکیلتان به شما داده نمی‌شود .

فقط ممکن است بگویند که مدارک کافی و مناسبی در درخواست ویزای شما نیست.

 • اگر بابت بیزینس پلن ارسالی از سوی یک شاکی خصوصی ، شما دچار پیگیرد قانونی شوید که این صورت ، از کشور هم نمیتواند دیگر بیرون بروید. در این حالت هم هزینه زمانی و مالی نموده اید و هم همچنان پشت مرز مانده اید ،  آیا این ریسک میپذیرید ؟

آیا ایده جدید میتواند تضمین کننده ویزای استارتاپ باشد ؟

اینکه شما به خاطر داشتن یک ایده جدید و ارسال یک بیزینس پلن توانسته باشید که نامه حمایت از یک شرکت خصوصی یا دولتی را در کشور کانادا یا هر کشور دیگری داشته باشید یک مسئله است و اینکه بتوانید در نهایت ویزای یکساله و اقامت دائم را بگیرید یک مسئله دیگر است . زیرا این دو در دو جای متفاوت تصمیم گیری خواهند شد. دولت بابت هر نوع تخلفی از سوی شما میتواند ویزای به شما بدهد یا ندهد و این در کنترل آن شرکت نیست.

برای ویزای استارتاپ ، ایده جدید از کجا بیاوریم ؟

بسیار ساده و سخت است. شما حتما در کار خود با مشکلی روبرو هستید که فکر میکنید ، ” اگر به صورت دیگری میتوانستید آن را انجام دهید” یا “اگر ابزار به صورت دیگری کار میگرد ، بهتر بود ” اینها میتوانند پایه یک ایده نو باشند.

این ایده یک جمله است . ایده از شما نوشتن بیزینس پلن از ما. ما از یک جمله ، برایتان یک بیزینس پلن حرفه ای مینویسیم .

5/5 - (7 امتیاز)
2 دیدگاه در ایده جدید برای ویزای استارتاپ – بیزینس پلن استارت آپ
 1. سلام
  تو سایت توضیح دادید که باید ایده جدید یا ایده نوآورانه برای ویزای استارت آپ کانادا داشته باشیم
  میخواستم بدانم که چطور می‌شود فهمید که ایده ای جدید است یا خیر .
  من یک ایده دارم ، میخواهم برای ویزای استارتاپ کانادا یا فرانسه اقدام کنم. اما مطمئن نیستم که جدید است یا خیر
  تشکر

  • تیم تخصصی طرح توجیهی جولای 27, 2020 در 3:22 ب.ظ

   درود بر شما
   لطفا با ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی نماییم
   با تشکر

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد


[بالا]