استارتاپ بیوتکنولوژی Biotechnology

کارآفرینی و استارتاپ موفق بیوتکنولوژی در کشور کانادا – استارتاپ ویزا

سفارش نگارش بیزینس پلن شرکت بیوتکنولوژی توسط م.ن به تیم تخصصی طرح توجیهی برای کشور ارائه شد.

این شرکت در آنتاریو کانادا قرار است که با کمک یک شرکت سرمایه گذار کانادایی (انجل Angel) کسب و کار را به عنوان یک کارآفرین تاسیس نماید. بنابراین برای جلب نظر سرمایه گذار کانادایی و استفاده از شرایط دریافت استارتاپ ویزای کانادا، به یک بیزینس پلن ، طرح توجیهی یا طرح تجاری نیاز داشت که منجر به دریافت نامه ساپورت (letter of support) شود.

Biotechnology بیزینس پلن طرح توجیهی بیوتکنولوژی کانادا

راه اندازی یک شرکت بیوتکنولوژی مستلزم آموزش، تجربه، خلاقیت، سرمایه راه اندازی معقول، مجوز و طرح تجاری دقیق است. حقیقت این است که شما نمی توانید بیدار شوید و شرکت بیوتکنولوژی خود را راه اندازی کنید. شما باید پروتکل های ایجاد را دنبال کنید. این صنعت به دلیل خطر احتمالی درگیر به شدت تحت نظارت است. همه چیز در مورد استفاده از موجودات زنده و سیستم برای توسعه محصولات جدید است.

مقدمه

بیوتکنولوژی که اغلب به اختصار بیوتک (باتوتک) biotech نامیده می‌شود، حوزه‌ای از زیست‌شناسی است که از فرآیندهای زنده، ارگانیسم‌ها یا سیستم‌ها برای تولید محصولات یا فناوری با هدف بهبود کیفیت زندگی انسان استفاده می‌کند.

بسیاری از بیوتکنولوژیست ها قصد دارند داروهای خود را به تنهایی توسعه داده و سپس اساساً آنها را به یک شرکت دارویی بزرگتر در ازای دریافت پول نقد و حق امتیاز آینده مبادله کنند. سایر شرکت ها حقوق بازاریابی را برای خود نگه می دارند و نیروی فروش خود را شکل میدهند.

شرکت‌هایی که در صنعت بیوتکنولوژی فعالیت می‌کنند، عمدتاً از موجودات زنده یا تکنیک‌های مولکولی و سلولی برای ارائه مواد شیمیایی، غذا و خدماتی که نیازهای انسان را برآورده می‌کنند، استفاده می‌کنند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که صنعت بیوتکنولوژی شامل شرکت هایی نمی شود که در توسعه داروسازی با مولکول کوچک، انجام تحقیقات قراردادی یا تولید تجهیزات بیولوژیکی دخیل هستند.

مطالعه دقیق صنعت بیوتکنولوژی نشان می‌دهد که این صنعت به سرعت در حال رشد است، با افزایش درآمد طی پنج سال گذشته ناشی از افزایش استفاده از اتانول، تقاضا برای بهبود عملکرد محصول و افزایش نیازهای پزشکی جمعیت سالخورده.

بر اساس بیزینس پلن استارتاپ بیوتکنولوژی Biotechnology

آقای م پس از 15 سال حضور در آزمایشگاه یه کمک یک تیم تحقیقاتی به یک پیشرفت علمی بی سابقه دست یافته است. ارزیابی بیشتر ارزش این کشف را تأیید می کند، پتانسیل آن حتی بیشتر از آن چیزی است که ابتدا انتظار داشت. در واقع، پژوهش پتانسیل بسیار زیادی دارد. سرمایه گذاری فرشته برای تامین مالی به دقت باید این کسب و کار را بررسی نماید

خلاصه صنعت

با وجود اینکه صنعت رشد کرده است، اما با توجه به اینکه شرکت‌های بزرگ داروسازی به طور فزاینده‌ای شرکت‌های صنعتی را برای خرید هدف قرار داده‌اند، روند ادغام ظاهر شده است تا پیش از انقضای قریب‌الوقوع اختراع، سبد محصولات خود را گسترش دهند. هزینه‌های مستمر برای تحقیق و توسعه، از جمله توسط دولت فدرال، به نفع صنعت آینده خواهد بود و باعث رشد در تولید درآمد و البته سود خواهد شد.

صنعت بیوتکنولوژی در واقع بخش پر رونق اقتصاد کشورهایی مانند ژاپن، هند، چین، بریتانیا، آلمان و ایالات متحده است. آمار نشان می دهد که تنها در ایالات متحده، این صنعت سالانه بیش از 109 میلیارد دلار از بیش از 2230 شرکت بیوتکنولوژی ثبت شده و دارای مجوز در سراسر ایالات متحده آمریکا پراکنده تولید می کند.

این صنعت مسئول اشتغال بیش از 218610 نفر است. کارشناسان پیش بینی می کنند که این صنعت از سال 2019 تا 2027 با نرخ 2.1 درصد رشد کند. AbbVie، Amgen Inc.، Genentech Inc.، Monsanto و Gilead، سهم بزرگی از بازار موجود در صنعت بیوتکنولوژی در ایالات متحده آمریکا دارند.

گزارش اخیر منتشر شده توسط IBISWORLD نشان می‌دهد که در تاریخ کوتاه صنعت بیوتکنولوژی، تنوع محصولات، بازارها، اندازه شرکت و منابع مالی آن تا حد زیادی آن را در برابر نوسانات عمده ناشی از نوسانات بازار حفظ کرده است.

در ادامه این گزارش آمده است که هزینه های بالای نیروی کار و نیاز به اولیه قابل توجه در تحقیق و توسعه (R&D) صنعت را تا حدودی در برابر کاهش سرمایه های مخاطره آمیز و بودجه دولتی آسیب پذیر می کند. در سال‌های پس از رکود، کاهش منابع مالی باعث کاهش درآمد صنعت شد.

خلاصه مدیریت

بر اساس بیزینس پلن استارتاپ بیوتکنولوژی Biotechnology

MMM LLC یک شرکت بیوتکنولوژی محور دارای مجوز و استاندارد است که در یک منطقه صنعتی در شهر X در کانادا واقع خواهد شد.

این شرکت در صنعت بیوتکنولوژی برای استفاده از موجودات زنده یا تکنیک های مولکولی و سلولی برای ارائه مواد شیمیایی، غذا و خدماتی که نیازهای انسان را برآورده می کند، فعالیت می کند. ما در کدگذاری DNA، نقشه برداری و توالی یابی، بیوتکنولوژی های پردازش، مهندسی ارگانیسم های زیر سلولی، مهندسی کشت سلولی و بافتی، توالی یابی پروتئین، و سنتز و مهندسی شرکت حضور خواهد داشت.

محصولات و خدمات ما

ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که تمام کارهایی را که در کانادا مجاز است برای دستیابی به هدف تجاری خود انجام دهیم. اینها برخی از محصولاتی هستند که MMM ارائه خواهد نمود :

  1. کدگذاری، نقشه برداری و توالی یابی DNA
  2. بیوتکنولوژی های پردازش
  3. مهندسی موجودات زیر سلولی
  4. مهندسی کشت سلول و بافت
  5. توالی یابی، سنتز و مهندسی پروتئین
  6. فناوری های سلامت انسان
  7. بهداشت حیوانات، فناوری های میکروبی دریایی و زمینی
  8. اصلاح محیط زیست و بازیابی منابع طبیعی
  9. فناوری های کشاورزی و آبزی پروری
  10. فناوری های صنعتی

بیزینس پلن استارتاپ بیوتکنولوژی Biotechnology – کانادا

5/5 - (1 امتیاز)