بیزینس پلن کلاب جاز کانادا

آقای ساموئل از کشور برزیل به کانادا مهاجرت نموده است. ایشان برای دریافت وام و جذب سرمایه گذار نیاز به تاسیس کلاب جاز در تورنتو (طرح توجیهی Business Plan ) نیاز داشت. بنابراین سفارش خود را به تیم تخصص واگذار نمود.

بیزینس پلن

بیزینس پلن تاسیس کلاب جاز در تورنتو -کانادا

بر اساس بیزینس پلن نوشته شده برای تاسیس کلاب جاز

تاریخچه موسیقی جاز

جاز یک سبک موسیقی است که در آغاز قرن بیستم در ایالات جنوبی ایالات متحده متولد شد و خاستگاه جاز از جوامع آفریقایی-یی است.

نیواورلئان معمولاً به عنوان پایتخت جاز در جهان در نظر گرفته می شود. جاز نشان‌دهنده یک نتیجه منحصر به فرد از ترکیب فرهنگ‌های آفریقایی و اروپایی است که با بداهه پردازی، هم‌خوانی و معمولاً یک ریتم منظم یا قوی مشخص می‌شود.

سازهای برنجی و بادی چوبی و پیانو به ویژه با جاز مرتبط هستند، اگرچه از گیتار و گاهی اوقات ویولن نیز استفاده می شود.

در طول تاریخ، شاخه‌های مختلف جاز مانند swing, bebop, free jazz, acid jazz, gypsy jazz و غیره متولد شده‌اند.همچنین به عنوان پدر ژانرهای موسیقی مانند فانک و هیپ هاپ در نظر گرفته می شود.

موسیقی جاز واقعاً “آمریکایی” میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان جلب کرده است.

امروزه تقریباً در هر شهر بزرگی مکان هایی وجود دارد که می توان به موسیقی جاز گوش داد. تعداد زیادی از نوازندگان جاز به توسعه این سبک کمک کردند. برخی از تأثیرگذارترین آنها عبارتند از: مایلز دیویس، چارلی پارکر، دوک الینگتون، لوئیس آرمسترانگ، تلونیوس مونک و غیره.

جاز معمولاً در کلاب جاز نواخته می شود، اما استادان بزرگ گاهی کنسرت های خود را در فیلارمونیک و سالن های کنسرت برگزار می کنند.

بیزینس پلن تاسیس کلاب جاز در تورنتو

کلاب جاز

کلاب جاز مکانی است که در آن سرگرمی اصلی اجرای موسیقی زنده جاز است. جاز در دوره ای که جاز به صورت ارکستر و در گروهای بزرگ اجرا میشد ، محبوبیتش به عنوان یک موسیقی رقص رایج معرفی و در مکانهای بزرگ برگزار میشد.

با انتقال به سبک هایی مانند Bebop و بعد از آن، که توسط تعداد کمتری از نوازندگان اجرا میشد ، مانند تیم چهارتایی و سه نفره نواخته می شد، عملا این سبک به کلابها راه پیدا کرد.

بنابراین کنسرت های جاز در مکانهای کوچک و در فضای صمیمی  برگزار میشود.

جاز در تورنتو

بر اساس بیزینس پلن نوشته شده برای تاسیس کلاب جاز برای دوستداران موسیقی جاز و بلوز، تورنتو منطقه ای بسیار عالی است. حتی می توان هر روز هفته از یک یا چند کلاب جاز در تورنتو بازدید کرد.

چندین کلاب وجود دارد که هر روز عصر جاز زنده را به نمایش می‌گذارند، همراه با بارهای درجه یک که به دلیل نمایش استعدادهای محلی شناخته می‌شوند.

 

بیزینس پلن  کلاب جاز در تورنتو 

5/5 - (3 امتیاز)