طرح توجیهی فروشگاه خرده‌ فروشی تجهیزات پزشکی کانادا

فروشگاه خرده‌ فروشی تجهیزات پزشکی توسط شرکت جین برای راه اندازی یک شرکت لوازم پزشکی به تیم مشاوران مدیریت ایران ، محول شد .

طرح توجیهی تجهیزات پزشکی برای راه اندازی یک فروشگاه خرده ‌فروشی در مونترال کانادا است.

این شرکت به قصد داشت تا ی کانادا را از شرایط ویزای خود اشتغالی کانادا دریافت نماید.

ما تمام الزامات برای راه‌اندازی یک فروشگاه لوازم پزشکی را در این طرح توجیهی در نظر گرفتیم.

ما همچنین با تجزیه و تحلیل بازار یک برنامه خرده‌ فروشی Marketing Plan را نیز برای این شرکت تهیه نمودیم که در آن ایده های بازاریابی چریکی در مونترال کانادا  برای شرکت‌ خرده‌ فروشی تجهیزات پزشکی مد نظر قرار خواهد داشت.

Medical Equipment Retail Shop خرده فروشی تجهیزات پزشکی کانادا

فروشگاه لوازم پزشکی – تجهیزات پزشکی

چرا باید فروشگاه خرده‌ فروشی تجهیزات پزشکی راه‌اندازی کنیم؟

برای موفقیت در اداره یک فروشگاه خرده فروشی تجهیزات پزشکی ، کسب و کار شما باید در مکان خوبی قرار داشته باشد ، باید به تامین کننده (عمده فروشی) تجهیزات پزشکی با کیفیت دسترسی داشته، خدمات خوب مشتریان ارائه شود.

واقعیت این است که اگر فروشگاه در منطقه ای واقع شود که دارای چندین بیمارستان ، فروشگاه های تجهیزات پزشکی ، ترافیک وسایل نقلیه و حضور برندهای با کیفیت است، ممکن است ، جذب مشتری بسیار ساده خواهد بود.

مدیر این شرکت قرار است که بعد از مطالعه مطالعات امکان سنجی و تحقیقات بازار تصمیم بگیرد واقعاً می خواهید فروشگاه خرده‌ فروشی تجهیزات پزشکی راه اندازی نماید یا خیر، قدم بعدی نوشتن طرح توجیهی حرفه ای برای وی بود.

طرح توجیهی برای این شرکت یک نقشه راه است که چگونگی افزایش سرمایه، نحوه جذب کارکنان ، مدیریت جریان تجاری ، بازاریابی ، فروش ، برندسازی ، … را تشریح مینماید.

حقیقت این است که داشتن یک طرح توجیهی برای ایده مدنظر یک چیز است ، اما تشریح آن به گونه ای که دیگران نیز متوجه و توجیح شوند ، چیز دیگری است.تشکیل تیم فروش بسیار مهم است.

برای موفقیت خرده فروشی تجهیزات پزشکی با وجود تامین کننده های بسیار قوی و با کیفیت در حوزه عمده فروشی تجهیزات پزشکی، این نوع تجارت بدون شبکه مناسب امکان پذیر نیست.

نمای کلی صنعت در طرح توجیهی خرده‌ فروشی تجهیزات پزشکی کانادا

مشاغل خرده فروشی تجهیزات پزشکی زیرمجموعه ای از صنعت عمده فروشی لوازم پزشکی است و بازیکنان این صنعت عرضه کنندگان ابزار و تجهیزات مرتبط با بحث پزشکی هستند .

این مراکز چنین محصولاتی را در انبار خود ذخیره و در صورت درخواست مشتری آن محصولات را به پزشکان ، کلینیک ها و بیمارستان ها تحویل می دهند.

درآمد صنعت عمده فروشی لوازم پزشکی به طور مداوم افزایش یافته است زیرا با افزایش سن متوسط ​​جمعیت کشور کانادا ، نیاز به خدمات و محصولات پزشکی نیز افزایش میابد.

افزایش قیمت محصولات همراه به افزایش رشد صنعت بوده است.

پیش بینی می شود در طی 5 سال تا 2022 درآمد فروشندگان تجهیزات پزشکی / مراقبت های بهداشتی همچنان با توجه به افزایش سرمایه گذارها و افزایش تقاضا برای خدمات درمانی افزایش یابد.

توسعه محصول جدید توسط سازندگان تجهیزات پزشکی همچنین با ارائه راه حلهای جدیدی برای موارد بهداشتی ، به رشد صنعت کمک خواهد نمود.

صنعت عمده فروش لوازم پزشکی که بخشی از آن همین فروشگاه خرده فروشی تجهیزات پزشکی است ، در واقع کسب و کار پر رونق در اکثر کشورهای جهان است.

در ایالات متحده ، بیش از 14502 عمده فروشی کالاهای پزشکی وجود دارد که در سراسر ایالات متحده آمریکا پراکنده هستند ، سالانه بیش از 194 میلیارد دلار سالانه محصول را توزیع و پخش مینمایند.

این صنعت موجب اشتغال بیش از 22600  متخصص است.

کارشناسان معتقدند که این صنعت در بازه 2020 تا 2025 با نرخ سالانه 1.9 درصد خواهد داشت.

تجارت خرده فروشی تجهیزات پزشکی در کانادا یک تجارت سودآور است و برای هر کارآفرین مشتاق ، آغوشی باز دارد.

تشریح فرایند کار در فروشگاه خرده فروشی تجهیزات پزشکی

ما یک فروشگاه خرده فروشی تجهیزات پزشکی استاندارد و ثبت شده خواهیم داشت که در یکی از شلوغ ترین خیابان های x واقع خواهد شد.

ما فروشگاهی را به اندازه کافی بزرگ اجاره خواهیم نمود (xx متر مربع ) تا برای راه اندازی این نوع فروشگاه خرده فروشی تجهیزات پزشکی استاندارد فضای کافی داشته باشیم

ما مجموعه وسیعی از تجهیزات و ابزارهای پزشکی از تولیدکنندگان (برندهای مختلف) از داخل کانادا، ایالات متحده و سایر کشورها تهیه خواهیم نمود. ما قرار است طیف گسترده ای از مشتری ها را در اطراف منطقه محل فروشگاه است را تحت پوشش قرار دهیم.

ما می دانیم که چندین فروشگاه خرده فروشی وسایل پزشکی بزرگ در سراسر در این قسمت شهر وجود دارد ، به همین دلیل است که وقت و منابع خود را صرف انجام یک مطالعه امکان سنجی کامل و بررسی بازار کردیم تا موقعیت مناسبی برای رقابت مطلوب با همه وجود داشته باشد.

رقبای ما ما یک گزینه سرویس آنلاین برای مشتریان خود دارند و گزینه های مختلفی را برای پرداخت ارائه می دهند.

ما یک نرم افزار CRM داریم که بدون در نظر گرفتن تعداد مشتری هایمان ، می تواند یک ارتباط مناسب با مشتریان برقرار کنیم.

هر لحظه از موجودی محصولات آگاه و همچنین به تصمیم گیری مشتریان کمک خواهیم نمود

برخی از محصولاتی که در فروشگاه خرده فروشی تجهیزات پزشکی ارائه خواهیم داد :

  • ابزار و دستگاه های غیر الکترونیکی پزشکی ، جراحی ، دندانپزشکی و دامپزشکی مانند سرنگ ، دستگاه بیهوشی ، تجهیزات انتقال خون ، گیره های جراحی و دماسنج های پزشکی ، دستگاه های الکترومکانیکی و الکتروتراپی ، دستگاه اشعه ایکس
  • وسایل جراحی
  • ابزار و تجهیزات دندانپزشکی
  • آزمایشگاه های دندانپزشکی
  • تخت بیمارستان و سایر مبلمان تخصصی بیمارستان
  • تجهیزات ایمنی شخصی
5/5 - (4 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *