سیگار الکترونیکی

سفارش نوشتن تولید سیگار الکترونیکی توسط شرکت ا.م به تیم تخصصی طرح توجیهی داده شد. این شرکت قرار است که  توزیع سیگار الکترونیکی را برای جذب سرمایه به مبلغ 650 هزار دلار است. بیزینس پلن باید بتواند سرمایه گذاران انجل یا VC را به روی این کسب و کار قانع نماید.

سیگار الکترونیکی چیست

کلمه سیگار الکترونیکی در اولین نگاه ممکن است برای شما عجیب به نظر برسد، اما حقیقت این است که وجود دارد.

سیگار الکترونیکی e-Cigarette / Electronic Cigarette / Vape یک سیگار بدون دود است که با باتری تغذیه می شود. این دستگاه نیکوتین مایع را به بخار تبدیل می کند تا کاربر آن را استنشاق کند.

ظهور سیگار الکترونیکی یکی از بهترین اتفاقات برای کسانی است که به دنبال جایگزینی برای سیگارهای معمولی هستند. یکی از خوبی های سیگار الکترونیکی این است که این سیگار عاری از تمام مواد شیمیایی مضر موجود در سیگار معمولی است و برای استفاده از آن نیازی به روشن کردن کبریت نیست. هیچ آتش، خاکستر یا بوی غیر قابل تحملی تولید نمی کند.

بیزینس پلن راه اندازی شرکت تولید سیگار الکترونیکی

بیزینس پلن شرکت تولید سیگار الکترونیکی و ویپ

از زمانی که سیگار الکترونیکی در حدود سال 2004 توسط مخترع آن Hon Lik a Pharmacist از چین به بازار معرفی شد، این محصول نه تنها از محبوبیت خود در بازارهای چین و آسیا خارج شد، بلکه اکنون در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است. بسیاری از افرادی که در فروش و توزیع سیگارهای الکترونیکی مشغول هستند، بازده خوبی از سرمایه گذاری خود دریافت می کنند.

این واقعیت همچنان باقی است که کمپین مبارزه با استعمال دخانیات همچنان به ایجاد بازار بزرگی برای سیگارهای الکترونیکی ادامه خواهد داد زیرا این سیگار به یک جایگزین اصلی و سالم تر برای معتادان تبدیل شده است. در واقع، سیگارهای الکترونیکی را می توان در مناطقی که سیگار کشیدن ممنوع است، دود کرد.
جای تعجب نیست که بازیگران صنعت تنباکو به سرعت سیگار الکترونیکی را به خط تولید خود اضافه می کنند. راه اندازی یک تجارت الکترونیکی نیاز به سرمایه اولیه نسبتا بالایی دارد، اما بازار بسیار بزرگی دارد.

دستگاه‌های ویپینگ دستگاه‌هایی هستند که با باتری کار می‌کنند و افراد برای استنشاق آئروسل استفاده می‌کنند که معمولاً حاوی نیکوتین است (البته نه همیشه)، طعم‌دهنده‌ها و سایر مواد شیمیایی. آنها می توانند شبیه سیگارهای تنباکوی سنتی (سیگارها)، سیگار برگ ها یا پیپ ها یا حتی وسایل روزمره مانند خودکار یا مموری استیک های USB باشند. سایر دستگاه‌ها، مانند دستگاه‌هایی که مخازن قابل پر کردن دارند، ممکن است متفاوت به نظر برسند. این دستگاه ها صرف نظر از طراحی و ظاهرشان، عموماً به شیوه ای مشابه عمل می کنند و از اجزای مشابهی ساخته می شوند. در حال حاضر بیش از 460 برند مختلف سیگار الکترونیکی در بازار وجود دارد.

اجزای سیگار الکترونیکی

  • کارتریج یا مخزن یا غلاف که محلول مایع (مایع الکترونیکی) حاوی مقادیر مختلفی از نیکوتین، طعم دهنده ها و سایر مواد شیمیایی را در خود جای می دهد.
  • یک عنصر حرارتی (اتومایزر)
  • منبع تغذیه (معمولا باتری)
  • لب گیر که فرد از آن برای استنشاق استفاده می کند

تحلیل بازار در بیزینس پلن شرکت تولید سیگار الکترونیکی و ویپ

درآمد صنعت تولید سیگار الکترونیکی و ویپ افزایش یافته و طی پنج سال منتهی به سال 2021 با رشد سالانه 7.3 درصدی به 6.3 میلیارد دلار رسید که شامل افزایش 1.6 درصدی تنها در سال 2021 است. سود صنعت نیز در طول دوره در حال افزایش بوده است.

بیزینس پلن راه اندازی شرکت تولید سیگار الکترونیکی

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *