طرح توجیهی تولید قطعات الکترونیکی SMD از دیگر نمونه بیزینس پلن هایی می باشد که توسط تیم IranMCT نوشته شده است.

طرح توجیهی تولید قطعات اس.ام.دی ( طرح توجیهی برای مهاجرت به کانادا )

طرح توجیهی تولید قطعات الکترونیکی اس.ام.دی توسط آقای دکتر ع.و به تیم مشاوران مدیریت ایران محول شد. با توجه به تجربه 10 ساله و تحصیلات ایشان در کشور ژاپن ، ایشان تصمیم گرفته‌اند که تولید این قطعات را پس از مهاجرت به کانادا و از طریق اخذ ویزای استارت آپ کانادا Startup Visa در آن کشور به تولید برسانند. از آنجایی که مشتریان این قطعات کارخانه‌های ساخت وسایل برقی و الکترونیکی هستند ، بنابراین این شرکت جای رشدی بسیار در تمام بازارهای بین‌المللی خرد و عمده‌فروشی خواهد داشت.این طرح توجیهی (طرح کسب‌ و کار تجاری) باید بتواند یک شرکت سرمایه‌گذار کانادایی و یک شرکت سرمایه‌گذار آمریکایی را توجیه نمایید که در کشور کانادا و روی این طرح ، مبلغ …. دلار را در مدت 1 سال سرمایه‌گذاری نمایید.

طرح توجیهی بیزینس پلن تولید قطعات کانادا SMD ویزا

قطعات اس-ام-دی surface-mount device روی بورد الکترونیکی و از طریق لحیم‌کاری متصل می‌شوند.

قطعات تولیدی این شرکت از نوع بسیار باکیفیت خواهد بود که می‌تواند در گوشی‌های موبایل و قطعات خودرو و هواپیما و حتی ساعت استفاده شود . درنتیجه با موارد مشابه بی‌کیفیت چینی آن بسیار متفاوت خواهد بود.

اهداف :

  1. تولید قطعات الکترونیکی باکیفیت بسیار بالا ( با استانداردهای کشور ژاپن ) است .
  2. کسب حداقل 5% سهم بازار در پایان سال دوم
  3. کسب 9% سهم بازار در پایان سال سوم
  4. تمرکز روی شرکت‌های آمریکایی ، ژاپنی و اروپایی حاضر در خاک اصلی و در هند ، تایوان ، چین

حجم بازار مصرف: حجم بازار اس.ام.دی در حدود … میلیارد دلار است که در حدود 63% آن سهم بازار چین و مابقی برای کشورهایی مانند آمریکا ، ایتالیا ، هلند ، سوئد ، ژاپن ، تایوان ، هند است.

Call Now Button
تماس با ما از طریق واتس آپ