راه اندازی آرایش و نظافت سگ Grooming در محل – فرانسه

چگونه یک کسب و کار نظافت سگ راه اندازی می کنیم

چگونه می توانم کار شستشوی سگ خود را شروع کنم

طرح کسب و کار خدمات نظافت سگ

راه اندازی یک شرکت نظافت سگ

سفارش نگارش طرح توجیهی برای راه اندازی به تیم تخصصی طرح توجهی سپرده شد. قرار است برای جذب سرمایه گذار به یک طرح توجیهی – طرح تجاریطرح کسب و کار Business Plan – راه اندازی آرایش و نظافت سگ نیاز بود.

XB یک سالن آرایش و نظافت سگ دارای مجوز در M است. هدف ما ارائه مراقبت عالی از حیوانات خانگی با قیمت بسیار مناسب است. از آنجایی که سگ ها بخشی از خانواده هر خانه هستند، آنها شایسته بهترین درمان هستند.

ما یک محیط امن و دوستدار سگ را حفظ می کنیم که به مشتریان خود اطمینان می دهد که حیوانات خانگی آنها هر زمان که آنها را در سالن ما رها می کنند در دستان خوبی هستند. ما با فضای وسیع، تجهیزات باکیفیت، محصولات درجه یک، خدمات تخصصی و نگهبانان حرفه ای حیوانات خانگی، خود را به عنوان سالن آرایش سگ پیشرو در منطقه لسانجلس قرار می دهیم.

XB بر ارائه خدمات آرایش و نظافت سگ به ساکنان متوسط ​​تا ثروتمند و همچنین خدمات شخصی به مشتریان دیگر تمرکز خواهد کرد. این خدمات شامل خدمات آرایش و نظافت سگ در منزل، مراقبت روزانه/شبانه، نظافت حیوانات خانگی، سگ و خدمات تخصصی است که بر اساس درخواست خاص مشتریان انجام می شود.

آقای علی به عنوان بنیانگذار، همچنین پیشنهاداتی را برای نظافت و مراقبت از سگ به طور خاص به نیازهای مشتریان و حیوانات خانگی آنها ارائه خواهد کرد. او محتوای زیادی برای مشتریان میکند که بهترین شیوه ها در آرایش و نظافت سگ را شرح می دهد و به سؤالات متداول مشتری پاسخ می دهد.

نگارش طرح توجیهی راه اندازی آرایش و نظافت سگ در محل – فرانسه

طرح توجیهی خدمات آرایش و نظافت سگ

طرح توجیهی خدمات آرایش و نظافت سگ

مقدمه

بر اساس طرح تجاری – طرح توجیهی راه اندازی آرایش و نظافت سگ

با دوبرابر شدن درآمد در دهه گذشته، صنعت نظافت حیوانات خانگی ثابت کرده است که یکی از معدود صنایع تثبیت شده ای است که در دهه گذشته دستاوردهای قوی داشته است.

تقاضا برای آرایش و نظافت حیوانات خانگی به دلیل افزایش مالکیت حیوانات خانگی، بهبود درآمد قابل تصرف و تغییر ترجیحات مصرف کنندگان در مورد مراقبت از حیوانات خانگی در بالاترین حد خود قرار دارد. درآمد صنعت طی پنج سال آینده با نرخ سالانه 4.3 درصد رشد کرده است

مالکین حیوانات خانگی طیف وسیع تری از خدمات با ارزش بالا را برای حیوانات خانگی خود خریداری کرده اند که به رشد درآمد صنعت کمک می کند. علاوه بر این، اپراتورهای صنعتی خدمات خود را برای کسب درآمد اضافی گسترش داده اند. نظافت کنندگان حیوانات خانگی به طور فزاینده ای وسایل تجملی مانند ادکلن حیوانات خانگی را ارائه می کنند. مهمانداران حیوانات خانگی همچنین سوئیت های لوکس هتل مجهز به تلویزیون، وب کم برای صاحبان و خدمات آموزشی را از جمله امکانات رفاهی دیگر معرفی کرده اند.

پیش‌بینی می‌شود که درآمد صنعت طی پنج سال آینده با نرخ سالانه رشد کند. افزایش مالکیت حیوانات خانگی احتمالاً تقاضا برای خدمات را افزایش می دهد و افزایش درآمد سرانه احتمالاً صاحبان بیشتری را قادر به پرداخت خدمات لوکس می کند.

تمرکز بر مشتری

این شرکت در درجه اول به ساکنان در شعاع 10 مایلی از محل خود خدمات خواهد داد. آمار جمعیتی این مشتریان به شرح زیر است:

XXXX

عوامل موفقیت

بر اساس طرح توجیهی خدمات آرایش و نظافت سگ

این شرکت به دلایل زیر واجد شرایط منحصر به فرد برای موفقیت است:

 • یک بازار خاص در جامعه رو به رشد. ما جمعیت محلی را بررسی کرده‌ایم و بازخوردهای بسیار مثبتی دریافت کرده‌ایم که می‌گویند آنها به صراحت می‌خواهند از خدمات ما در هنگام راه‌اندازی استفاده کنند.
 • مکان ما در منطقه ای با ثروت بالا است که مشتریان به خدمات آرایش و نظافت سگ نیاز دارند.
 • تیم مدیریت دارای سابقه موفقیت در تجارت خدمات نظافت سگ است.
 • منطقه محلی در حال حاضر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و ساکنان به مراقبت از سگ های مستقل متکی هستند.

محصولات و خدمات

XB می‌تواند خدمات زیر را به مشتریان ارائه دهد:

 1. خدمات آرایش و نظافت سگ در خانه: کارکنان طبق برنامه برای نظافت، غذا دادن، راه بردن یا بررسی حیوانات خانگی هر چند وقت یکبار به خانه مشتریان می روند.
 2. مراقبت روزانه/شبانه: کارکنان سالن نظافت سگ با خدمات کامل اسکان و مراقبت می توانند تا 24 ساعت از حیوانات خانگی مراقبت کنند. هر حیوان خانگی بسته به درخواست مشتری در لانه های جداگانه نگهداری می شود.
 3. نظافت حیوانات خانگی: خدمات نظافت حیوانات خانگی حرفه ای در محل.
 4. آموزش سگ: مربیان گواهی شده سگ دوره هایی را برای حیوانات خانگی مشتری با توجه به نیاز آنها ارائه می دهند.
 5. درخواست های ویژه: ارائه خدمات برای حیوانات خانگی با نیازهای ویژه از جمله تجویز دارو، کمک به بهبودی پس از جراحی، معلولیت ها و غیره.

تقسیم بندی مشتریان

این شرکت عمدتاً بخش‌های مشتریان زیر را هدف قرار خواهد داد:

 1. مالکان خانه متوسط تا ثروتمند: منطقه ای که شرکت در آن فعالیت خواهد کرد دارای جمعیت قابل توجهی از مالکان است. بسیاری از خانه‌ها سگ‌ها را به عنوان حیوان خانگی خود با زمان محدودی برای نگهداری و نظافت حیوانات خانگی دارند. حتی خانه‌هایی که یکی از والدین آنها در خانه می‌ماند، ممکن است هر از گاهی به خدمات منظم نظافت سگ یا خدمات تخصصی نیاز داشته باشند، مخصوصاً زمانی که سه یا چند کودک برای نگهداری وجود داشته باشند.
 2. مستاجران ثروتمند: بسیاری از مجردها و زوج‌های ثروتمند به جای اینکه به تنهایی حیوانات خانگی خود را نظافت کنند، سالن‌های نظافت سگ را استخدام می‌کنند. این مستاجران ثروتمند تمایل دارند ساعت های طولانی در شرکت های مشاوره، بانک ها و خدمات مالی کار کنند و زمان یا علاقه ای برای نظافت منظم حیوانات خانگی خود ندارند.

 

طرح توجیهی خدمات آرایش و نظافت سگ Grooming

5/5 - (2 امتیاز)