برای تاسیس شرکت طراحی DNA

سفارش نوشتن طرح توجیهی برای تاسیس یک شرکت طراحی DNA از طریق آقای زک به تیم تخصصی طرح توجیهی داده شده. ایشان قرار است با تاسیس شرکت طراحی DNA در کشور کانادا از ی استارتاپ کانادا، اقدام نماید.

خواندن DNA سرنخ هایی از بیماری می دهد. این نقطه اتصال در تاریخ وجود انسان است، وجود برخی از بیماری‌ها را در DNA نشان می‌دهد. اما آزمایش DNA برای تعیین الگوهای مرتبط با بیماری ها به این راحتی نیست.

ارائه راه‌حل‌های فناوری برای خواندن DNA ارائه می‌کند، ما به کمک هزینه‌ای است که تا سال ۲۰۲x توالی‌یابی DNA را با هزینه X دلار انجام دهیم.

نوشتن طرح توجیهی برای تاسیس شرکت طراحی DNA استارتاپ کانادا

آزمایش DNA ارزان شامل درک بهتر از فرایند پیری و امکانات بی پایان برای راه های جدید برای درمان بیماری است. رویای بزرگ قابل دستیابی آن که شما DNA یک فرد را در زمان نوزادی بگیرید و آن را به روشی کامل نمایه کنید، که می تواند پیش بینی وضعیت سلامت نوزاد را آسان کند.

طراحی DNA چیست ؟

طراحی DNA به تجربیاتی اطلاق می‌شود که در میان پلتفرم‌ها – و اغلب مبانی کدهای متعدد – به دست می‌آیند، اما سبک‌ها، رفتارها و نگرش‌ها را حفظ می‌کنند.

نوشتن طرح توجیهی برای تاسیس شرکت طراحی DNA

بازار طراحی DNA

بر اساس طرح توجیهی برای تاسیس شرکت طراحی DNA

بازیکنان در صنعت DNA مسئول انجام آزمایشات ژنتیک، خدمات پزشکی قانونی، آزمایش DNA دامپزشکی و آزمایش نسب و رابطه خانوادگی و همکاران هستند.

دسته بندی محصولات شامل آزمایش DNA، دستگاه های بیومتریک، پزشکی قانونی بالستیک، پزشکی قانونی دیجیتال و غیره است.

بازار هدف ما

ما آزمایشگاه پزشکی قانونی DNA خود را برای خدمات رسانی به مشاغل در صنعت مراقبت های بهداشتی در کانادا و هر مکان دیگری که در آن مراکز آزمایشگاه پزشکی قانونی ما قرار خواهد گرفت، قرار خواهیم داد.

تحقیقات بازار و مطالعات امکان سنجی خود را انجام داده ایم و هایی داریم که بازار هدف ما از ما چه انتظاراتی دارد.  در حال ارائه طیف گسترده ای از خدمات آزمایشگاهی، پزشکی و قانونی DNA هستیم.

   1. بیمارستان ها
   2. آزمایشگاه های پزشکی
   3. خانواده ها و افراد
   4. دادگاه ها
   5. بازرسان جنایی
   6. آژانس های امنیتی

 

نوشتن طرح توجیهی برای تاسیس شرکت طراحی DNA در کانادا از طریق ویزای استارتاپ

5/5 - (5 امتیاز)