تست نرم افزار آنلاین خدماتی  –

طرح توجیهی شرکت تست نرم افزار توسط مهندس م.ت دارای دکتری نرم افزار از دانشگاه ملبورن به تیم تخصصی طرح توجیهی سفارش داده شد.

این نرم افزار با تحلیل ساختار برنامه ها ،گزارش بسیار جالبی با مدیران شرکتها میدهد.

بنابراین ایشان قرار با نوشتن طرح توجیهی ( بیزینس پلن Business Plan طرح تجاری) شرکت خود را در با کمک یک شرکت تاسیس نماید.

بیزینس پلن ویزای استارتاپ انگلیس

طرح توجیهی شرکت تست نرم افزار های آنلاین خدماتی (بیزینس پلن)

طرح توجیهی برای تاسی شرکت تست نرم افزارهای آنلاین خدماتی  - ویزای استارتاپ انگلیس

ماموریت

بر اساس متن طرح توجیهی

ما یک شرکت توسعه نرم افزار سفارشی کامل هستیم که راه حل های عالی فناوری اطلاعات تجاری و خدمات مرتبط را به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهیم.

خدمات توسعه ما توسط تیم اختصاصی و پرشور ما هدایت می‌شود تا بهترین شیوه‌های صنعت را همراه با تخصص فناوری و دانش حوزه تجاری برای ایجاد تحول دیجیتال ارائه دهد. مهارت ما در درک چالش های تجاری و شایستگی حرفه ای به ما اجازه می دهد تا تجربه بهتری برای مشتریان خود ایجاد کنیم.

خدمات 

بر اساس متن طرح توجیهی شرکت تست نرم افزار

تست نرم افزار فرآیندی برای شناسایی خطاها یا اشکالات در فرآیند توسعه نرم افزار است. این شامل طیف گسترده ای از خدمات تست نرم افزار مانند تست عملکرد و بارگذاری، تست اپلیکیشن موبایل، تست قابلیت استفاده، تست عملکرد، تست UI، تست سازگاری و امنیت است.

تضمین کیفیت (QA) راهی برای جلوگیری از اشتباهات و عیوب در محصولات ی و اجتناب از مشکلات در هنگام ارائه محصولات یا خدمات به مشتریان است. که ISO 9000 آن را به عنوان “بخشی از مدیریت کیفیت متمرکز بر ایجاد اطمینان در مورد برآورده شدن الزامات کیفیت” تعریف می کند.

تست قابلیت استفاده

هنگامی که چندین عملکرد برنامه به طور همزمان کار می کنند، رفتار برنامه را کنترل کنید. خدمات تست نرم افزار ما مستلزم تجزیه و تحلیل عمیق الگوهای رفتار کاربر است که مشکلات بالقوه قابلیت استفاده را در مرحله اولیه شناسایی می کند و یک محصول بدون درز ایجاد می کند.

تست سازگاری

احتمالات تست سازگاری را با سرویس‌های تست نرم‌افزار کاوش کنید که در آن یک برنامه کاربردی در مرورگرها، پایگاه‌های داده، سخت‌افزار، سیستم‌عامل‌های مختلف، زیرساخت‌های سرور، نمایشگرهای وضوح و دستگاه‌ها به طور دقیق آزمایش می‌شود.

تست عملکردی

اعتبارسنجی سیستم نرم افزاری برای مطابقت با هر نیاز کاربردی برنامه، خروجی مورد انتظار را برآورده می کند. تیم باتجربه تست QA ما تست عملکردی را برای تمرکز عمده بر رابط کاربری، پایگاه داده، امنیت، API، برنامه مشتری یا سرور و عملکردهای مشابه برنامه پیاده سازی می کند.

کلیدهای موفقیت

  • از شهرت مثبت مدیران و معرفی مشتریان برای پیدا کردن فرصت های بزرگ استفاده خواهد شد.
  • توسعه تخصصی صنعت واقعی این امر هم مزیت رقابتی قانع کننده و هم تمایز خدمات را فراهم می کند.
  • همکاری با مجموعه ای از مشاوران که دارای گواهینامه امنیت سایبری هستند.

طرح توجیهی شرکت تست نرم افزار

مهندس م.ت بعد از مذاکره با سازمانی از لیست مورد تایید دولت انگلیس، توانست نامه تایید یا Letter of Support /  Endorsement است را دریافت نماید.

 

طرح توجیهی – بیزینس پلن – تست نرم افزار آنلاین برای ویزای استارتاپ انگلیس

5/5 - (5 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *