(طرح تجاری) راه اندازی شرکت مشاور املاک در متاورس استارتاپ ویزای

Business Plan Metaverse

آقای مهندس ن.م به دنبال راه اندازی شرکت مشاور املاک در متاورس نیاز به طرح توجیهی ( طرح تجاری – طرح کسب و کار ) را اعلام نمود. ایشان با استفاده از یک تیم تخصصی نرم افزاری این ایده با استفاده از وافعیت افزوده و واقعیت مجازی ایجاد نمود.

طرح توجیهی مشاور املاک متاورس Business Plan Metaverse

Metaverse به کاربران اجازه می دهد تا در جزیره خود خرید کنید و سپس از آن برای ایجاد یک تجارت استفاده کنید. مدل درآمدی این نوع پروژه مشابه مدل کسب و کار آنلاین سنتی است. کاربران برای اجاره فضای خود در دنیای مجازی ماهانه هزینه ای پرداخت می کنند.

بیزینس پلن مدنظر باید به جذب سرمایه گذار در انگلیس کمک نماید. ایشان قرار است از طریق نوشتن طرح توجیهی ویزای استارتاپ انگلیس به این کشور مهاجرت نماید.

اجزای طرح توجیهی

متاورس چیست ؟

بر اساس متن طرح توجیهی : به بیان ساده، متاورس یک دنیای واقعیت مجازی است که در آن کاربران می توانند مانند دنیای واقعی با هم تعامل داشته باشند، بازی کنند و چیزهایی را تجربه کنند.

با استفاده از فناوری واقعیت افزوده AR و واقعیت مجازی VR ، آنها می توانند در این دنیا غوطه ور شوند و با اشیاء و افراد روی هم رفته در تصویری که جلوی آنها نمایش داده می شود، تعامل داشته باشند.

متاورس در تجارت چیست؟

کسب و کار متاورس به تجارتی اشاره دارد که حول محور بودن بخشی از متاورس است.

این به این معناست که همه از کسب و کار گرفته تا و حتی مصرف کنندگان با ایجاد دنیای واقعیت مجازی از طریق آواتارها یا دیگر نمایش های دیجیتال، بخشی از آن باشند.

پیامدهای تجاری متاورس بسیار زیاد است. این تعاملات برای کاربران از راه دور، کارمندان و مشتریان فعال می کند. … مشتریان می توانند مکان ها را کاوش کنند، محصولات جدید را آزمایش کنند، و حتی سفارشی سازی ها را بدون نیاز به سفر به فروشگاه امتحان کنند

همانطور که همه ما می دانیم، فیس بوک به متا تغییر نام داد و همه چیزهای واقعیت دیجیتال را دوچندان کرد. نام جدید «متا» اشاره‌ای به اصطلاح متاورس است، چیزی که فن‌آوران این ژانر جدید محیط‌های دیجیتال را می‌نامند.

واقعاً احتمالات بی نهایتی وجود دارد که فراجهان می تواند به آنجا برود، اما در شکل کنونی آن، می توانید متاجهان را نه چندان متفاوت با نحوه کاوش در این جهان کشف کنید: می توانید خانه ای در متاورس بخرید، می توانید خرید کنید، می توانید ببینید.

فیس بوک متاورس را اختراع نکرده است، و آنها تنها بازیکن در این فضا نیستند، اما نمایه مکالمات پیرامون واقعیت دیجیتال را افزایش داده اند. از آنجایی که مردم متاورس را جدی‌تر گرفته‌اند، به این فکر کرده‌اند که چگونه می‌توانند وارد عمل شوند – و شوق فعلی املاک دیجیتال است.

طرح توجیهی مشاور املاک متاورس نیز مهم است. 

نحوه کار به این صورت است: کلمات مجازی ظاهر می شوند – معروف ترین آنها در حال حاضر احتمالاً Decentraland است. در اصل، ارزش املاک دیجیتال درست مانند املاک و مستغلات عمل می کند. تعداد مشخصی ملک در این دنیای دیجیتال وجود دارد و قیمت آن ملک با عرضه و تقاضا در نوسان است.

اخیراً یک قطعه املاک دیجیتال در Decentraland به قیمت 2.5 میلیون فروخته شد. این فروش از طریق ارز رمزنگاری شده بود – به ویژه سکه مانا، که ارز انتخابی در دسنرالند است.

چرا 2.5 میلیون ارزش گذاری شد؟ خب، آن قطعه زمین دیجیتال به‌عنوان «منطقه مد» در مرکز شهر در دسنترالند تعیین شده است – و امید این است که برندهای لوکس زندگی واقعی بخواهند فضایی را در آن منطقه اجاره کنند، یا حداقل، ی درج کنند.

طرح توجیهی مشاور املاک متاورس

5/5 - (5 امتیاز)