سفارش () نانو ماهواره برای دریافت ویزا استرالیا

سفارش نوشتن طرح توجیهی برای سفارشی نانو ماهواره Nanosatellite توسط آقای پرش برای دریافت ویزای استارتاپ استرالیا 188e به تیم تخصصی طرح توجیهی ارائه شد.

این طرح توجیهی (بیزینس پلن) باید بتواند ایشان را برای متقاعد سازی آفیسر پرونده و همچنین جذب سرمایه گذار مالی (انکوباتور) استرالیایی کمک نماید.

سود این کسب و کار در سال اول حدود 1.5 میلیون دلار خواهد بود و موجب استخدام حداقل 17 نفر خواهد شد.

سفارش نوشتن طرح توجیهی نانو ماهواره برای دریافت استارتاپ ویزا استرالیا

سفارش نوشتن طرح توجیهی (بیزینس پلن) نانو ماهواره برای دریافت استارتاپ ویزا استرالیا

خلاصه ای طرح توجیهی نانو ماهواره

ما اطلاعات بسیار سطحی از طرح توجیهی نانو ماهواره را در اینجا بیان مینماییم. به هیچ عنوان اسامی و اعداد واقعی نیستند. اطلاعات واقعی درون بیزینس پلن همواره محفوظ خواهد ماند.

ایده کوچک سازی اشیا نسبت به نیم قرن پیش بسیار پیشرفت کرده است. با کوچکتر شدن ماهواره ها، هزینه های پرتاب آنها کمتر می شود. هزینه و حجم بالا، همواره عامل محدود کننده اصلی بودند.

ماهواره‌های نانو و پیکوماهواره‌های کوچک‌تر را می‌توان با انواع تجهیزات مفیدی که کاربردهای تجاری دارند، پر کرد.

انواع نانوماهواره‌ها و ریزماهواره‌هایی که می‌توانند توسط شرکت‌ها و دانشگاه‌های کوچک ساخته شوند، قوی‌تر خواهند شد. ما به سمتی می رویم که تیم های کوچک و شرکت های کوچک می توانند در بسته های کوچکتر کارهای بیشتری انجام دهند.

 برای اساس هدف طرح توجیهی نانو ماهواره

هدف راه اندازی شرکت تولید کننده نانوماهواره بر اساس طرح توجیهی نانو ماهواره در کشور استرالیا (بیزینس پلن) است. از این طریق میتوانیم بر اساس نیاز سازمانها و دولتها گوناگون نانوماهواره سفارشی برای آنان طراحی و تولید نماییم.

نانوماهواره علاوه بر راه‌حل‌های تجاری، می‌تواند برای برنامه‌های رصد فضایی، مأموریت‌های بین سیاره‌ای، آزمایش سیستم‌ها در مدار یا تحقیقات زیست‌پزشکی نیز استفاده شود. آنها همچنین دروازه ای برای توسعه برنامه های فضایی در کشورهایی هستند که هنوز به مسابقه فضایی نپیوسته اند.

نانو ماهواره چیست؟

مانند تلفن ها، ماهواره ها نیز کوچکتر و بهتر می شوند. ماهواره های کوچکتر نانوماهواره نامیده می شوند. این ماهواره‌ها تقریباً به اندازه دست انسان هستند، وزنی بین 1 تا 10 کیلوگرم دارند و می‌توانند تقریباً هر کاری را که یک ماهواره معمولی انجام می‌دهد – با کسری از هزینه انجام دهد.

همچنین این نوع از ماهواده باید با یک سری معیارهای خاص مطابقت داشته باشد که علی مانند شکل، اندازه و وزن آنها را کنترل می کند.

CubeSats چیست؟

CubeSat ها دسته ای از نانوماهواره ها {ماهواره های مینیاتوری} هستند که از اندازه و شکل استاندارد استفاده می کنند. اندازه استاندارد CubeSat از یک “یک واحد” یا “1U” با ابعاد 10x10x10 سانتی‌متر استفاده می‌کند و به اندازه‌های بزرگ‌تر قابل گسترش است. بیش از 1600 نانوماهواره تا آگوست 2021 راه اندازی شده است.

Cubesat به مدت 15 سال منحصراً در مدار پایین زمین مورد استفاده قرار می گیرند و اکنون برای مأموریت های بین سیاره ای نیز استفاده می شوند. در ابتدا، آنها معمولاً در مدار پایین زمین برای کاربردهایی مانند سنجش از راه دور یا ارتباطات استفاده می شدند

مزایای نانو ماهواره 

به گفته Conversation، به دلیل ارزان بودن آنها، چندین نانوماهواره را می توان به مدار پایین زمین پرتاب کرد. این ماهواره‌ها به صورت گروهی هستند بنابراین میتوانند منطقه جغرافیایی خاص و بزرگری را پوشش دهند.

 

سفارش نوشتن طرح توجیهی (بیزینس پلن Business plan) نانو ماهواره برای اخذ ویزای استارت اپ استرالیا

5/5 - (4 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *