طرح توجیهی ثبت شرکت در گرجستان برای دریافت ویزای اقامت و سرمایه گذاری

طرح توجیهی ثبت شرکت در گرجستان توسط آقای ر.ت به تیم مشاوران مدیریت ایران محول شد.آقای ر.ت قصد سرمایه‌گذاری در کشور گرجستان و شهر تفلیس را دارد . وی می‌خواهد یک شرکت ساختمان سازی ( شرکت مهندسی معماری ) در شهر تفلیس تاسیس نماید. طرح توجیهی ثبت شرکت در گرجستان برای تحلیل شرایط کنونی کشور و دریافت اقامت کشور گرجستان است.

طرح توجیهی ثبت شرکت در گرجستان ( شهر تفلیس )
با توجه به قدمت کشور گرجستان و باز شدن بازار بر روی سرمایه‌گذاران ، علاقه بالایی برای سرمایه‌گذاری در گرجستان و به خصوص در شهر تفلیس وجود دارد. آقای ر.ت دارای 15 سال سابقه کار ساختمان سازی در تهران ، مشهد و اصفهان را دارد. ساختمان سازی در گرجستان (ساخت و ساز در گرجستان ) یک سرمایه‌گذاری بسیار مناسب و جزو مطمئن‌ترین نوع سرمایه گذاری در گرجستان محسوب است زیرا که هزینه‌های اولیه پایین ، دریافت موجزهای بسیار ساده و سود مناسبی ( در حدود 35 تا 55 درصد ) دارد.

شناخت کشور گرجستان

گرجستان در شرق اروپا واقع شده و یکی از کشورهای جداشده از شوروی سابق است. تقریبا 70% گرجستانکوهستانی است و آب و هوایی متفاوت دارد. با وجود کوهستانی بودن گرجستان و همسایگی در جنوب روسیه ، سرمای گرجستان مانند سرمای روسیه نیست و بیشتر خنک و مطبوع است تا سرد و یخ‌بندان . مردم گرجستان مسیحی هستند و زبان اول آن‌ها زبان گرجی است اما همه به زبان روسی مسلط هستند. مردم گرجستان بسیار مهمان‌نواز هستند. انسان‌هایی بسیار ساده و صادق هستند. رانندگی در گرجستان بسیار امن است و احترام به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی در این کشور بسیار بی‌نظیر است. پلیس گرجستان بسیار مؤدب ، مهربان و کمک‌رسان است. پایتخت کشور گرجستان شهر تفلیس است . تفلیس شهری زیبا ، آرام و تاریخی است. در تفلیس،پارک و مناطق زیبایی وجود دارد و رودخانه‌ای از میان شهر عبور می‌نماید.

طرح توجیهی ساختمان سازی ساخت و ساز در گرجستان

عوامل کلیدی موفقیت در سرمایه‌گذاری

  • تجربه انجام ساخت‌وساز در ایران یا سایر کشورها
  • سرمایه لازم و کافی
  • نیروی انسانی متخصص

 

لینکهای مرتبط : 

نظر خود را با ما در میان بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Call Now