مدل /ماکت آناتومی بدن انسان سه بعدی – ی اتریش

بیزینس پلن راه اندازی تولید محصولات آموزش پزشکی و خدمات آموزشی در کشور اتریش

دکتر ع.ک بیزینس پلن خود در حوزه تولید مدل های آموزشی سه بعدی بدن انسان به ما تیم تخصصی سفارش داد.

بیزینس پلن تولید ماکت مدل سه بعدی آناتومی پزشکی انسان اتریش

این بیزینس پلن ( طرح توجیهی Business Plan ) باید سودآوری تولید این محصول برای کشور اتریش و کسب و کار وی را نشان دهد.

مدل آناتومی انسان

بهترین “مدل” یا  “ماکت” برای بررسی آناتومی انسان همیشه جسد انسان ( بدن فرد فوت کرده ای که توسط دانشجویان پزشکی برای مطالعه آناتومی استفاده می شود) بوده است ، زیرا ، در بیشتر موارد ، تمام قسمت ها با چیدمان صحیح ، غشای ریز و عناصر  دست نخورده است ، و ساختارها (نرم ، سخت ، صاف ، خشن ، خشک ، مرطوب) دقیق است.

با این حال ، از نقطه نظر نهادهای نظارتی و دیدگاه اجتماعی ، دسترسی به یک جسد ممکن است از طریق مسائل مالی یا اجتماعی محدود شود ، یا حتی اگر یک جسد در دسترس باشد ، ممکن است ارائه آناتومی جسد مورد نظر گیج کننده باشد ، مانند فضای لگن فاشیا

نیاز به مدل/ماکت آناتومی بدن انسان

بر اساس متن بیزینس پلن برنامه های اهدای بدن ، انبار کردن ، انطباق با خطرهای شیمیایی و بیولوژیکی ، و قرارگیری مناسب نمونه های جسد ممکن است بار مالی و تدارکاتی را برای برخی از موسسات دلهره آور کند.

این مسائل را می توان با استفاده از مدل های تشریحی ساخته شده برطرف کرد. مدلهای تشریحی برای استفاده پزشکان برای حفظ آزادی عمل در تحقیق، آموزش جراحان به جای جسد ، اخلال در مراجع سیاسی پزشکی و البته آموزش کالبدشناسی بود.

استفاده از مدلهای تشریحی سه بعدی (3D) در آموزش پزشکی همه گیر است. مربیان پزشکی برای به تصویر کشیدن ساختارهای کالبدشناختی در قالبی کارآمدتر از جسد [یا در صورت انطباق با محدودیت های نهادی یا آداب معاشرت اجتماعی] به مدلها / ماکت ها متکی هستند.

مدل های تشریحی به کاربر امکان می دهد تا از شلوغی ، ناراحتی و پیچیدگی تشریح جسد دور شده و می تواند ویژگی ها یا عملکردهای یک ساختار تشریحی را که به راحتی در محل مشخص نیستند ، روشن کند.

ویژگی مدل

  • قابلیت شست و شو
  • دارای رنگ طبیعی ثابت
  • دقیقا هم اندازه اجزای بدن انسان
  • قابلیت جدا سازی اعضای بدن

محصولات

1- محصولات Passive

مدل های سه بعدی آناتومی انسان که ثابت هستند . این دسته از محصولات هیچ گونه سنسوری در خود ندارد . بار این نوع از محصولات ساده است.

2- محصولات Reactive

مدل های سه بعدی آناتومی بدن انسان که دارای سنسورهای متفاوت و گوناگونی هستند که به دانشجو کمک مینماید تا با مدل در تعامل باشد . سنسورهای مانند فشار ، دما ، رطوبت ، …. در این مدلها باشد .

تحلیل بازار در بیزینس پلن تولید مدل آناتومی بدن انسان

بازار مدل های آناتومیک از نظر ارزش در بین سال 2016 تا 2026 حدود 1.4 درصد رشد و معادل 55.10 میلیارد دلار خواهد رسید.

بیزینس پلن تولید مدل /ماکت آناتومی بدن انسان سه بعدی – ویزای سرمایه گذاری اتریش

 

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *