ویزای استارت آپ استرالیا بدون سرمایه اولیه

ویزای استارت آپ استرالیا بدون سرمایه اولیه ، شاید باورتون نشه که میشود بدون سرمایه اولیه نیز می توان نسبت به جذب سرمایه گذار اقدام کرد.

ویزای استارت آپ استرالیا در ” ایالت استرالیای جنوبی South Australia ” برای کارآفرینان .

این ویزا که بر اساس طرح نوآورانه کارآفرین ارائه میشود بر عکس سایر ویزاهای استارت آپ استرالیا نیاز به آیلتس 6 ندارد و کارآفرین باید حداقل آیلتس 5 در تمام مهارتها داشته باشد.

ایده نوآورانه باید در قالب یک طرح توجیهی حرفه‌ای Business Plan ارائه شود.

این طرح تا نوامبر 2021 ( آبان سال 1400 ) برای 3 سال انجام خواهد شد.

طرح توجیهی ویزا اقامت سرمایه گذاری استرالیا Business Plan Visa Australia

ویزای استارت آپ استرالیا بدون سرمایه اولیه با هدف تقویت اقتصاد این منطقه فقط به مدت سه سال در دسترس است.

ویزایی که برای اولین بار در مارس 2018 در جریان انتخابات منتخب ایالت استرالیای جنوبی اعلام شد ، نیازی به هزینه سرمایه ای ندارد ، برعکس بیشتر ویزاهای تجاری و نوآوری که در استرالیا ، کانادا ، هلند ، آلمان و سوئد وجود دارد.

دولت فدرال با تصویب ویزای Subclass 408 (فعالیت موقت) به دارندگان ویزا اجازه می دهد تا به مدت سه سال به همراه خانواده خود در استرالیا بمانند.

کارآفرین باید زیر 45 سال سن داشته باشد و از دولت ایالتی استرالیا جنوبی برای ایجاد مشاغل نوآورانه در ایالت پس از ارائه طرح توجیهی Business Plan ، از کارشناسان دولت ایالت استرالیای جنوبی تأیید کتبی دریافت نماید.

در بیانیه توضیحی این قانون آمده است:

” تایید دولت استرالیا جنوبی از تمام امکانات داخلی و بین المللی استفاده خواهد نمود تا اطمینان حاصل نماید که فقط کارآفرینان واقعی با ایده های نوآورانه به ویزای موقت دسترسی پیدا کنند “

و

” با جاهلین ایده بر اساس قانون برخورد خواهد شد”.

دولت محلی اعلام نموده است که ویزای استارت آپ استرالیا برای ایجاد شغل بیشتر و جذب سرمایه گذار به ایالت كمك می كند.

ما اطمینان داریم كه به این ترتیب می توانیم به این متقاضی ویزای استارت آپ ، بعد از شروع کار در استرالیا، اقامت دائم استرالیا جنوبی را ارائه نماییم زیرا آنها برنامه های كسب و كار خود را در قالب یک شرکت جدید موفق راه اندازی نموده اند و در ایالت ما شغل ایجاد می نمایند.”

“این تمهیدات همچنین باعث سرمایه گذاری بیشتر در آن بخش های از اقتصاد ما خواهد شد که بیشترین ظرفیت برای رشد را دارا میباشند ، از جمله فناوری پیشرفته تولید و فناوری‌های دفاعی ، زیرا دولت فدرال تصمیم گرفته است که مرکز کشتی سازی دریایی بزرگی را در استرالیا جنوبی راه اندازی نماید.”

دولت استرالیا جنوبی مبلغ 400.000 دلار بودجه ایالت را برای اجرای برنامه ویزای استارت آپ استرالیای جنوبی اختصاص داد.

ویزای استارت آپ استرالیا بدون سرمایه اولیه - ویزای کارآفرینی استرالیای جنوبی

دولت استرالیای جنوبی معتقد است که با ویزای جدید، شاید بیش از 3500 کارآفرین و سرمایه گذار خارجی با ایده خلاقانه را جذب نماید.

ایده‌هایی که با یک طرح توجیهی مناسب پشتیبانی می شود.

طرح توجیهی متقاضیان توسط دولت محلی یا دولت فدرال در یک کمیسیون متشکل از کارکنان بخش اقتصادی دولت و اساتید دانشگاه‌های دولتی ، مورد بررسی قرار خواهد گرفت و افرادی که با موفقیت سرمایه گذاری خود را در استرالیا تاسیس نمایند ، واجد شرایط درخواست اقامت دائم استرالیا خواهند بود.

دولت ایالتی فعالیت تجاری دارندگان ویزا را نظارت خواهد کرد و اگر “به اندازه کافی” با طرح توجیهی ارائه شده در ارتباط نباشد ، ممکن است ویزای آنان تمدید نشود.

ویزای استارت آپ استرالیا بدون سرمایه اولیه از چهارشنبه 21 نوامبر 2018 آغاز شده است و تا پایان نوامبر 2021 ادامه خواهد یافت.

وزارت امور داخله تایید کرده است که هیچ نوع محدودیتی در تعداد ویزای وجود ندارد ولی ممکن است بعد از نوامبر 2021 این نوع ویزا دیگر ارائه نشود.

 

طرح توجیهی سیستم هوشمندسازی اتاق پرو – استارتاپ استرالیا

شرایط دریافت ویزای استارت آپ کانادا برای مهاجرت کارآفرین به کانادا

طرح توجیهی صادرات پنل خورشیدی – ویزای سرمایه‌گذاری آلمان

2 پاسخ به ویزای استارت آپ استرالیا بدون سرمایه اولیه – ویزای کارآفرینی استرالیای جنوبی
  1. ویزای استارت آپ استرالیا به چه میزان سرمایه نیاز دارد ؟

  2. تیم تخصصی طرح توجیهی آوریل 29, 2020 در 9:11 ق.ظ پاسخ

    لطفا بر کسب اطلاعات در مورد شرایط ویزای استارتاپ استرالیا در همین سایت جستجو نمایید و یا با ما تماس حاصل فرمایید.


[بالا]

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
تماس با ما از طریق واتس آپ