ویزای لتونی – شینگن لتونی ( لاتویا ) Latvia

بیزینس پلن برای دریافت و اخذ ویزای استارتاپ لتونی بدون نیاز به اولیه – 13000 یورو و 200 میلیون تومان تمکن مالی – ساپورت ویزا با دعوتنامه رسمی استارتاپی از دفتر مهاجرتی در آلمان

ما مشتاق هستیم تا شما را در این مسیر کمک نماییم.

انتخاب مشاغل در لتونی بستگی به شرایط مختلف متقاضیان دارد. معمولاً پس از ثبت شرکت و قبل از درخواست اجازه اقامت موقت در لتونی ، ایجاد یک تجارت امن و سودآور اولین اولویت شما خواهد بود.

جالب این جاست که دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری / استارتاپ در لتونی نیاز به سرمایه اولیه ندارد.

یعنی شما با داشتن یک بیزینس پلن عالی و تجاری خوب میتواند در مدت کمتر از یک هفته کارت اقامت خود را از یک کشور داخل منطقه شینگن دریافت نمایید. که میتوانید به هر کشوری دیگر برای زندگی و کار نیز نقل مکان نمایید.

Latvia بیزینس پلن استارتاپ ویزای لتونی لاتیوا

تیم مشاوران مدیریت ایران بعد از نوشتن بیزینس پلن شما ، شما را به دفتر مهاجرتی در آلمان معرفی و شما فقط و فقط با پرداخت 13000 یورو و هیچ هزینه ای دیگر ، میتوانید کارت اقامت از لتونی به عنوان یک کشور داخل شینگن دریافت و در هر کشوری در داخل شینگن مانند آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا و فرانسه زندگی نمایید.

همکاران حقوقی ما از آلمان و مشاورین مقیم ما در کشور لتونی شما را در تمام مراحل از شروع استارتاپ در لتونی یا خرید مشاغل آماده در لتونی یا فروش مشاغل خود در لتونی همراهی می کنند .

پس از مهاجرت به لتونی و شروع به زندگی در ریگا یا شهرهای دیگر لتونی ، برای موفقیت در یک تجارت جدید ، آشنایی با شرایط جدید و قوانین جدید و اطلاعات جدید بازار ضروری است که ما به شما کمک مینماییم.

هزینه های نوشتن بیزینس پلن و مشاوره برای اخذ ویزای استارتاپ لتونی بسیار بسیار پایین تر از سایر کشورهای اروپایی است.

چرا ویزای استارتاپ لتونی ؟

 

ارتباط با جهان

از سال 2004 ، لتونی از تمام مزایایی که برای عضویت در اتحادیه اروپا ارائه شده است ، استفاده نموده است.

حمل و نقل رایگان کالا ، جابجایی نیروی کار ، عدم وجود هزینه رومینگ در اتحادیه اروپا. در سال 2014 لتونی به حوزه یورو پیوست.

لتونی نه تنها قلب کشورهای بالتیک است. لتونی نقطه ای اتصال غرب با شرق است.

فرودگاه بین المللی ریگا بزرگترین قطب حمل و نقل هوایی در بالتیک است – 3 برابر جمعیت لتونی طی یک سال به آن سفر میکنند.

این فرودگاه بیش از 100 پرواز مستقیم از جمله پروازها به نیویورک ، دبی را انجام می دهد و هر ماه چندین پرواز مستقیم جدید را اضافه می کند. ترانزیت بین المللی اتوبوس و قطار نیز راحت ، مقرون به صرفه و مکرر است.

 

زیرساخت بسیار عالی فن آوری اطلاعات IT

لتونی نه تنها به عنوان کشوری که دارای 10مین اینترنت سریع در سراسر جهان است ، می توان Wi-Fi رایگان را تقریباً در همه جای مرکز ریگا ، پایتخت پیدا نمود.

بزرگترین شرکت مخابراتی لتونی ، Lattelecom ، به طور متوسط 3 نقطه اتصال Wi-Fi رایگان در هر کیلومتر مربع را تضمین کرده است. در حال حاضر در حال تست 5G است.

 

سیستم TAX LENIENT ، کاهش هزینه کسب و کار و پشتیبانی کامل Startup

لتونی واقعاً به جذب افراد نخبه اعتقاد دارد. اما برای دفاع از ایده و راه اندازی کسب و کار خود به یک بیزینس پلن (طرح توجیهی) برای استارتاپ نیاز دارید.

ما بیزینس پلن برای دریافت ویزای استارتاپ لتونی برایتان تهیه مینماییم. ایده شما را به یک بیزینس پلن مور تایید اتحادیه اروپا تبدیل مینماییم.

شرکت های استارتاپی در لتونی با کمک دولت این کشور توانسته اند در اتحادیه اروپا به راحتی معرفی شوند.

 

افراد با استعداد

لتونی کشوری که بسیاری از امکانات مورد نیاز سرمایه گذاران را رایگان یا درج رایگان ارائه میدهد.

مثلا کلاسهای زبان برای افرادی تمام افراد متقاضای  اقامت لتونی همیشه رایگان است.

فضای استارتاپ ها در لتونی به صورتی در نظر گرفته شده است که تمام سرمایه گذاران و افراد با استعداد را با حداقل کردن هزینه و افزایش خرسندی از امکانات در دسترس در داخل کشور ماندگار نماید و مهاجرت را معکوس نماید.

 

اکوسیستم استارت اپ شگفت انگیز

نامهای بزرگی در حوزه استارتاپ مانند DFF و TechChill در لتونی در حال اجرای برنامه های فوق العاده در جهت معرفی استارتاپ ها هستند. لتونی به هزاران متر مربع دفاتر دنج مدرن مجهز شده است.

شرایط همکاری با سایر شرکتهای استارتاپی در داخل کشور و سایر کشورها نیز فراهم شده است.

دولت لتونی می دانید که بازار داخلی وجود ندارد برای همین تمام شرایط را برای شرکت های استارت آپی فراهم نموده که محصولات و خدمات خود را ه جهان عرضه نمایند.

انجمن استارت آپ های لتونی برای حمایت از جهانی شدن برندها ، پشتیبانی دائم خو را اعلام و در عمل هم چنین میکند.

شبکه شرکتهای سرمایه گذار Angel و انجمن PE&VC به صورت واقعی در اختیار استارتاپ ها هستند تا زمینه های موجود برای سرمایه گذاری ها را افزایش دهند.

شرکتهای بسیاری از نقاط مختلف اروپا ، شما آفریقا و خاورمیانه برای راه اندازی کسب و کار خود به لتونی در مدت 2 سال اخیر آمده اند.

 

بازار استارتاپ اشباع نشده

لتونی با داشتن بیش از 400 استارتاپ قوی و فرصت های تأمین مالی در حال رشد ، بازار استارتاپی با توان جذب بالا و بسیار دور از نقطه اشباع دارد که در حال پاسخگویی به ایده های خوب است.

این به چه معنا است ؟

 برای موفقیت در دره سیلیکون ، باید یک نابغه باشید.

اما در فضای استارت آپ لتونی – در حال حاضر – شما فقط باید خیلی خوب باشید. اما ، با افزایش کمیت و کیفیت استارتاپ ها ، ممکن است این پنجره به زودی بسته شود.

پس باید سریعتر عمل نمایید.

 

لتونی یک کشور چهار فصل است

تابستانهای کوتاه اما در عین حال گرم ، برای جشنواره های هوای آزاد ، کنسرت ها و غذاهای خیابانی که در اروپا مشهور است – در همه جای سواحل و شهرها باربیکیو به راه است.

طبیعت عاشقانه به خصوص در نارنجی پاییز نیز شما را برای لذت بردن از تنوع رنگ ها در طبیعت ، از شهرها بیرون می کشد ، چای در دست در طبیعت زیبا، و یا اوقات فراغت در سالن اپرا و باله بگذرانید.

زمستان های با بوی زنجبیل وچای داغ .

در طول بهار در استارتاپهای لتونی علاوه بر کار و کوشش ، صحبت از رسیدن در مورد تابستان صحبت میکنند، برای فصل ساحل آماده می شوند.

در سالن های بدنسازی می کوشند تا تمام چربی های زمستانی را آب کرده و کنار ساحل خوش تیپ به نظر آیند.

 

طبیعت

54٪ لتونی جنگلی است. 33٪ مرز آن ساحل ماسه ای سفید با درخت کاج است.

میتوانید انگشتان پا را در آرامش شنهای ساحلی فرو کنید.

در جنگل گم شوید ، چیدن قارچ و انواع توت های وحشی را به خاطر تبدیل نمایید. به روح خود آرایش دهید و شاهد اوج انرژی خود باشید!

 

شهر ریگا ؛ پاخت لتونی همچنان شاد و زنده است

شهر هوشمند” کلمه جدیدی است که همه جا می شنویم! ما به دنبال افزایش بهره وری ، راندمان، افزایش تحرک هستیم.

این عالی است اما در بسیاری از شهرها، چیزی که فراموش شده است: شهر نیز باید با متقابلا زنده باشده – با تعامل انسان ، چالش ها و خودانگیختگی های پیرامونی.

همه این موارد به داستانهایی تبدیل می شوند که در آینده یک روز به نوه هایتان خواهید گفت.

ریگا دقیقاً همان شهر است! بنابراین کمی همت کنید و بروید به اندازه یک زندگی در لتونی زندگی کنید!

 

برای سفارش تهیه طرح توجیهی و بیزینس پلن با ما تماس حاصل فرمایید

 

بیزینس پلن ویزای سرمایه گذاری استارتاپ شینگن لتونی

5/5 - (5 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *