انبار نفت و گاز – سرمایه گذاری

کسب و کار مخزن نفت و گاز توسط شرکت mv قرار است که در ایالت آریزونا – شهر توسان – آمریکا راه اندازی شود. بنابراین این شرکت سفارش نوشتن طرح تجاری ( بیزینس پلن Business plan) را تیم تخصصی طرح توجیهی ارائه داد.

طرح تجاری انبار نفت و گاز - بیزینس پلن سرمایه گذاری آمریکا

طراحی کسب‌وکار انبارهای نفت و گاز – جذب سرمایه‌گذار در بازار آمریکا

تشریح جزئیات بیزینس پلن

بر اساس طرح تجاری انبار ذخیره نفت و گاز

یکی از آن کسب و کارهای خاص است که شرکتهای کوچک و بزرگ را مشتری خود خواهد نمود. این تجارت بنزین موتور، سوخت دیزل و روغن های سوختی، مایعات گاز هیدروکربنی، سوخت جت، آسفالت و نفت سنگین پوشش جاده و نفت خام را برای دلالان ذخیره و عرضه می کند. رقابت در بازاری که 6295 مخزن دار دیگر نیز در آن حضور دارند.

شرکت‌های فعال در این صنعت، تأسیسات ذخیره‌سازی نفت خام، بنزین و سایر فرآورده‌های نفتی را برای فروش مجدد این محصولات به توزیع‌کنندگان کوچک‌تر نفت، جایگاه‌های بنزین، پالایشگاه‌های نفت و سایر بازارهای پایین دستی راه‌اندازی می‌کنند. عمده فروشان در سراسر ایالات متحده پراکنده شده اند و طیف وسیعی از مشتریان تجاری، صنعتی، دولتی و مسکونی را تامین می کنند.

گسترش جغرافیایی نسبی تأسیسات صنعتی به تقاضای منطقه ای و عرضه نفت خام و فرآورده های نفتی بستگی دارد. مناطق با جمعیت زیاد و فعالیت اقتصادی قابل توجه به نفت خام و فرآورده های نفتی بیشتری برای استفاده در برق، تولید صنعتی و سوخت حمل و نقل نیاز دارند. مناطقی که تعداد زیادی فرودگاه پر رفت و آمد دارند، برعکس، به مقدار زیادی سوخت جت نیاز دارند.

بنابراین این طرح تجاری انبار نفت و گاز باید بتواند این بازار پر رقابت و تمام هزینه های مرتبط را بررسی نماید.

علاوه بر این، ورود به بازارهای انبار نفت و گاز برخی از ایالت‌ها به شرکت‌های موجود محدود می‌شود. بازار در ایالات متحده به سرعت در حال رشد است و فصلی نیست.

محصولات و خدمات

بیزینس پلن انبار ذخیره نفت و گاز

در ذخیره و توزیع نفت خام فله، بنزین و فرآورده های نفتی حضور وجود خواهند داشت. محصولات و خدمات ما در زیر لیست شده است.

 1. فروش نفت خام، نفت
 2. فروش گاز مایع
 3. فروش بنزین موتور
 4. فروش روغن مازوت تقطیر شده (روغن های سبک تر و سوخت موتور دیزل)
 5. فروش سوخت جت (نفتا و نفت سفید)
 6. فروش مازوت باقیمانده (بنزین و گازوئیل، روان کننده، پارافین، آسفالت و سوخت سوز) و نفت سفید
 7. فروش نفتا
 8. فروش خوراک پتروشیمی
 9. فروش روغن های ناتمام
 10. فروش قطعات ترکیبی

بیانیه ماموریت و چشم انداز

چشم انداز ما تبدیل شدن به برند پیشرو در کسب و کار انبار مخازن نفت و گاز  در کل آریزونا است.

ماموریت ما ایجاد یک کسب و کار انبار مخازن نفت و گاز است که نفت خام، بنزین و سایر فرآورده های نفتی را از تاسیسات ذخیره سازی ما به توزیع کنندگان کوچکتر نفت، جایگاه های بنزین، پالایشگاه های نفت و سایر بازارهای پایین دستی در توسان و دیگر شهرهای آریزونا که در آن قصد داریم، عرضه کنیم.

بازار هدف

صنعت انبار مخازن نفت و گاز دارای طیف گسترده ای از مشتریان است. تعداد زیادی از مشتریان از یک یا همه یا نفت خام، بنزین و سایر فرآورده های نفتی زیر استفاده می کنند. با توجه به آن، ما شرکت مزرعه مخزن نفت خود را برای خدمات رسانی به مشاغل در اریزونا و هر مکان دیگری که در اریزونا پوشش خواهیم داد، قرار داده ایم.

ما تحقیقات بازار خود را انجام داده ایم و هایی داریم که بازار هدف ما از ما چه انتظاراتی دارد. ما در حال کسب و کار برای عرضه نفت خام، بنزین و سایر فرآورده های نفتی مانند بنزین موتور، نفت کوره تقطیر، مایعات گاز هیدروکربنی، سوخت جت، آسفالت و نفت جاده و نفت خام به مشاغل زیر هستیم.

   1. توزیع کنندگان نفت کوچکتر
   2. جایگاه های بنزین
   3. پالایشگاه های نفت و سایر بازارهای پایین دستی
   4. صنعت هوانوردی
   5. شرکت های حمل و نقل
   6. شرکت های تولیدی که از توربین های گازسوز و سایر فرآورده های نفتی استفاده می کنند

طرح تجاری انبارهای نفت و گاز – بیزینس پلن سرمایه‌گذاری در ایالات متحده آمریکا

5/5 - (1 امتیاز)