چرایی و چگونگی نوشتن بیزینس پلن برای مهاجرت به از طریق ی سرمایه گذاری برای ایالتهای متفاوت

Write a Business Plan for the 188 Business Innovation and Investment Visa

نوشتن یک بیزینس پلن مناسب اولین گام برای گرفتن دعوت نامه برای ویزای نوآوری و سرمایه گذاری تجاری 188 است.

ویزاهای نوآوری و سرمایه گذاری تجاری (کلاس 188) برای کسانی طراحی شده است که قصد دارند یک کسب و کار جدید یا موجود را به مالکیت در آورده و مدیریت کنند یا در ایالت یا قلمرو استرالیا سرمایه گذاری کنند.

ویزای 188 یک ویزای موقت چهار ساله ایالتی یا منطقه ای است که مسیری را برای اقامت دائم در ویزای زیر کلاس 888 ارائه می دهد. برای کسانی که دارای سابقه تجاری یا سرمایه گذاری قابل توجهی هستند که منافع مالکیت قابل توجهی در یک کسب و کار جدید یا موجود به دست می آورند و فعالانه در سطح مدیریت ارشد شرکت می کنند، یا کسانی که مایل به سرمایه گذاری در یک سرمایه گذاری تعیین شده در استرالیا هستند. ویزای استارتاپ استرالیا 188e زیر مجموعم همین کلاس است.

طرح توجیهی برای اقامت از طریق سرمایه گذاری

بیزینس پلن برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

بیزینس پلن برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

نیازهای ویزای 188

یکی از معیارهای اصلی پشت ویزای 188، الزام داشتن تعهد واقعی و واقع بینانه برای ادامه و حفظ فعالیت تجاری یا سرمایه گذاری در استرالیا، به ویژه پس از اتمام سرمایه گذاری تعیین شده است. وزارتخانه از این معیار برای ارزیابی احتمال دستیابی شما به اهداف کلی برنامه نوآوری و سرمایه گذاری تجاری استفاده خواهد کرد. بنابراین بیزینس پلن برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری یک مدرک عادی نیست. بله بیان گر نوع تعهد و میزان منطقی فکر کردن شما است.

4 نکته مهم برای نوشتن بیزینس پلن ( طرح کسب و کار)

یک روش برای ایجاد این هدف واقعی ارائه یک طرح تجاری (بیزینس پلن Business Plan طرح توجیهی ) است. دپارتمان توصیه می کند که شما ملزم به ارائه یک (بیزینس پلن ) بلندمدت هستید که اهداف تجاری بلندمدت خود را در استرالیا نشان دهید. نوشتن بیزینس پلن باید بر اساس مهارت های فردی، تجربه و فرصت های تجاری بالقوه فرد باشد. وزارت همچنین هرگونه پیوند تجاری یا شخصی از قبل با استرالیا را بررسی خواهد کرد. مثل سفر تحقیقاتی از ایالت یا قلمرو محل اقامت مورد نظر.

بیزینس پلن شما برای استرالیا باید یک درک شخصی و تعهد به را بر اساس تجزیه و تحلیل کامل از محیط کسب و کار نشان دهد. هر ایالت و قلمرو الزامات مختلفی برای طرح کسب و کار خواهند داشت، با این حال، چندین معیار مشترک وجود دارد که در همه دولت های محلی آنها را اعمال میکنند، مانند:

 1. محل کسب و کار
 2. نوع کسب و کار، اعم از محصول یا خدمات
 3. ساختار تجارت
 4. حرفه و عملکرد تجاری شما
 5. شواهد تحقیقات بازار
 6. جزئیات امور مالی
 7. کمک پیش‌بینی‌شده به اقتصاد ایالت یا قلمرو

نقش شما در کسب و کار

طرح تجاری شما باید نشان دهد که چگونه مشارکت مستقیم و مستمر در مدیریت کسب و کار را حفظ خواهید کرد و سطحی از تصمیم گیری را اعمال خواهید کرد که بر جهت و عملکرد کلی آن تأثیر می گذارد. بنابراین باید نقش مدیریتی و عملیاتی روزانه خود را در کسب و کار توصیف کنید و بین تصمیم گیری خود و عملکرد کسب و کار ارتباط برقرار کنید.

بیزینس پلن برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری به زبان انگلیسی

بیزینس پلن برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری به زبان انگلیسی

شغل تجاری موفق

در تشریح حرفه تجاری خود، باید سابقه ای از انجام مسئولیت در یک کسب و کار را نشان دهید، به عنوان مثال، سطح اختیارات تصمیم گیری، مسئولیت کارکنان و مسئولیت هزینه ها. این مسئولیت باید به طور مستمر انجام شده باشد و در محدوده معمول نقش شما قرار می گیرد نه اینکه به صورت گهگاهی اتفاق بیفتد. مهارت های شما باید اساسی بوده و تأثیر مستقیمی بر عملکرد کسب و کار داشته باشد.

وزارت داخله استرالیا به طور کلی یک شغل تجاری را ناموفق می داند اگر:

 • شما در 5 سال گذشته ورشکست شده اید.
 • در یک تجارت یا کسب و کار که در معرض ورشکستگی یا انحلال قرار گرفته است، شرکت داشته اید.
 • اخیراً متحمل ضررهای تجاری شده اید که ممکن است به نقش و تصمیم گیری شما نسبت داده شود.

در صورتی که ضررهای معاملاتی ناشی از عوامل اقتصادی خارجی یا سایر عوامل خارج از کنترل شما باشد و داده ها و اطلاعات نشان دهد که اگر قبل از وقوع چنین عوامل خارجی ، کسب و کار تحت مدیریت شما بهبود یافته یا در حال بهبود است، و بتوانید که نشان دهید که با موفقیت مدیریت کسب و کار را انجام داده اید، ممکن است همچنان به عنوان یک حرفه تجاری موفق در نظر گرفته شوید.

مشخصات کسب و کار

در بیزینس پلن برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری باید شرح کاملی از فعالیت تجاری، محصولات یا خدماتی که قرار است ارائه شود، محل کسب و کار و دلیل انتخاب آن، نیازهای کارکنان، مجوزهای مورد نیاز یا ثبت نام و سرمایه گذاری پیشنهادی ارائه دهید. مهم است که هنگام تهیه این اطلاعات تا حد امکان دقیق باشید تا یک طرح کلی از تجارت پیشنهادی و تدارکات پشت آن ارائه دهید تا تعهد واقعی خود را نشان دهید.

مدیریت مستقیم

درجه مدیریت و مسئولیت با توجه به اندازه کسب و کار متفاوت خواهد بود. برای یک کسب و کار کوچکتر با کارکنان کمتر، انتظار می رود که نقش و مسئولیت مسلط تری در مدیریت کسب و کار داشته باشید. برای شرکت‌های بزرگ‌تر، این قابل درک است که ممکن است شما نقش اصلی را نداشته‌اید، اما همچنان باید مستقیماً در مدیریت حداقل یک جنبه اصلی کسب‌وکار نقش داشته باشید تا بر عملکرد کلی آن تأثیر بگذارد.

مشارکت مستقیم مستلزم این است که شما مسئول مدیریت کل یا بخشی از یک کسب و کار با توجه به اندازه آن باشید. اگر مسئولیت مدیریتی را با شخص دیگری تقسیم کرده اید، لازم است نقش او را مشخص کرده و آن را از خودتان متمایز کنید. دپارتمان «مدیریت» را شامل برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل منابع کسب و کار تفسیر می کند. مسئولیت‌های مدیریتی شما، البته، به اندازه و ماهیت کسب‌وکار بستگی دارد، اما باید اطمینان حاصل کنید که مشارکت مستقیم و مستمری در مدیریت کسب‌وکار دارید.

نوشتن بیزینس پلن حرفه ای اولین قدم برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری است.

این مدرکی از تعهد واقعی شما برای مدیریت یک کسب و کار جدید یا موجود در استرالیا است و فرصتی برای شما فراهم می کند تا حرفه تجاری خود را به نمایش بگذارید.

در تیم تخصصی BP ، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا دریابیم که ایده تجاری شما با نیاز ایالت یا قلمرو پیشنهادی و وزارت امور داخلی مطابقت دارد یا خیر . این حالت بهترین شانس ممکن را برای دریافت دعوتنامه به شما ارائه خواهد شد. امروز با دفتر ما تماس بگیرید . سفارش نوشتن طرح توجیهی

مدت زمان بررسی پرونده ویزای سرمایه گذاری استرالیا 188

Visa Stream 25% Of Visas Processed 50% Of Visas Processed 75% Of Visas Processed 90% Of Visas Processed
188 – Business Innovation & Investment

(Provisional) (subclass 188)

Business Innovation 14 months 23 months 29 months 35 months
188 – Business Innovation & Investment

(Provisional) (subclass 188)

Investor 23 months 29 months 36 months 38 months
188 – Business Innovation & Investment

(Provisional) (subclass 188)

Significant Investor 8 months 12 months 18 months 26 months
188 – Business Innovation & Investment

(Provisional) (subclass 188)

Premium Investor not available not available not available not available
188 – Business Innovation & Investment

(Provisional) (subclass 188)

Entrepreneur 3 months 4 months 5 months 8 months
5/5 - (4 امتیاز)
2 دیدگاه در نوشتن بیزینس پلن مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری Visa 188
 1. اطلاعات بسیار عالی بود. طرح توجیهی چند است ؟


[بالا]

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *