بیزینس پلن راه اندازی بازار NFT {توکن غیر قابل معاوضه} در

آقای جرج سفارش راه اندازی بازار NFT در امریکا را به تیم تخصصی (بیزینس پلن Business Plan) داده شد.

ایشان قرار است که این بازار را در طی سال 2022 راه اندازی و مبلغ 900 هزار دلار برای آن سرمایه جذب نماید. بیزینس پلن بازار NFT باید بتواند توجیه پذیری این طرح را نشان دهد.

امروزه دنیا دیوانه تجارت Non-Fungible Tokens : NFT (توکن غیر قابل معاوضه) است.

واضح است که NFTها تجارت بزرگی هستند، واقعاً بزرگ. با این حال، بدبینانی وجود دارند که فکر می کنند حباب NFT ممکن است به زودی بترکد.

شرکت های املاک و مستغلات، برچسب های مد لوکس، لیگ های ورزشی، و … NFT می فروشند.

حتی خانه های حراج جواهرات و آثار هنری Sotheby's, Christie's, Phillip نیز وارد این تجارت شده اند. بنابراین، این روند ارزش بررسی است.

مارک کوبان، میلیاردر، مشتاق NFT است. به گفته وی، این می تواند جریان های درآمدی جدید و مهمی را برای سازندگان و مشاغل کوچک فراهم کند. او توصیه می کند که وارد تجارت شوید. و بهترین زمان برای آن چه زمانی است؟

بیزینس پلن راه اندازی بازار NFT در آمریکا

NFT بیزینس پلن بازار

فروش NFT

بر اساس بیزینس پلن راه اندازی بازار NFT

روش NFT رایج ترین وسیله کسب و کار برای کسب درآمد در اکوسیستم است. این مدل کسب و کار یک انتخاب غیرقابل انکار است زیرا تقاضای زیادی برای کالاهای مجازی وجود دارد. همچنین بسیار خوب کار می کند.

فروش مستقیم NFT به کاربران محبوب ترین روش برای کسب درآمد برای شرکت های موجود در اکوسیستم NFT است. امثال ناشران بازی های ویدیویی و توسعه دهندگان بازی قبلاً وارد تجارت NFT شده اند.

درآمد حاصل از کسب و کار NFT سهم بزرگی در کل درآمد دارد. کارشناسان بر این باورند که فروش مستقیم NFT به کاربران باعث ایجاد درآمد برای آینده قابل پیش بینی می شود.

بازار NFT

روشی جدید برای کسب درآمد از اینترنت با کلکسیون های دیجیتال

برای راه اندازی کسب و کار خود به یک بازار NFT نیاز دارید. یک بازار NFT بسیار شبیه به بازارهای الکترونیکی مانند آمازون، eBay و Itsy است. فروشندگان کالاهای خود را در این بازارها می فروشند. به طور مشابه، صاحبان NFT های خود را در این بازارهای NFT می فروشند.

NFTها قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم (Cryptocurrency) برای یک دارایی دیجیتال هستند. این توکن‌های منحصربه‌فرد، قابل تأیید، تقسیم‌ناپذیر و تغییرناپذیر هستند که با استفاده از فناوری بلاک چین ایجاد شده‌اند.

این NFT ها حقوق مالکیت یک دارایی دیجیتال، آثار هنری و غیره را نشان می دهند. فروشنده NFT های خود را در ازای یک ارز دیجیتال در بازار NFT می فروشد. صاحب بازار از فروشنده NFT پورسانت دریافت می کند که معمولاً 2.5 تا 5 درصد است. تعداد زیادی فروشنده و خریدار NFT وجود دارد. از این رو، صاحب بازار NFT درآمد خوبی به عنوان کمیسیون کسب می کند.

درباره مدل کسب و کار NFT

طبق فرهنگ لغت ی، Fungibility توانایی یک کالا یا دارایی برای مبادله با سایر کالاها یا دارایی های منفرد از همان نوع است. دارایی های قابل تعویض فرآیندهای مبادله و تجارت را ساده می کند، زیرا قابلیت تعویض به معنای ارزش برابر بین دارایی ها است. و همانطور که در فرهنگ لغت کمبریج آمده است، غیر قابل تعویض به این معنی است که مبادله یا مخلوط کردن با سایر کالاها یا دارایی های مشابه آسان نیست.

غیر قابل تعویض بودن مفاهیم جدیدی برای دنیای تجارت نیستند. با این حال، توکن غیر قابل تعویض (NFT) یک تجاری نسبتا جدید است. فناوری بلاک چین این ایده را به کسب و کارهای بزرگ تبدیل کرده است. از این رو، نیاز به دانستن در مورد مدل کسب و کار NFT وجود دارد.

بیزینس پلن بازار NFT

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *